Yamaha WX-030BL: domowy głośnik z Alexą

Marek Cekaw
Yamaha WX-030BL: domowy głośnik z Alexą

Japoński koncern Yamaha zaprezentował kolejny model bezprzewodowego głośnika. WX-030BL wyposażono w system MusicCast oraz wsparcie ze strony cyfrowego asystenta Amazon Alexy.

0

Rozbudowane zestawy audio nie są już potrzebne do słuchania muzyki w domu. Potrzeby wielu osób w pełni zaspokajają bowiem bezprzewodowe głośniki, których wybór jest obecnie bardzo szeroki. Kolejnym tego typu sprzętem dostępnym w sprzedaży, jest model Yamaha WX-030BL.

To produkt o prostej formie i stylowym wzornictwie podkreślanym przez dobór materiałów oraz kolorystykę. Wyposażono go w szerokie możliwości w zakresie łączności, a więc ma WiFi, Bluetooth oraz port Ethernet umożliwiający podpięcie go do internetu. Oprócz możliwości streamowania muzyki ze smartfonów za pomocą Bluetooth, użytkownik może także korzystać z popularnych serwisów, takich jak Pandora, Spotify oraz internetowego radia Sirus XM.

Yamaha WX-030BL 1

Dodatkową zaletą sprzętu jest wbudowany asystent Alexa, którego można wykorzystać nie tylko do sterowania funkcjami głośnika, ale również kontrolowania wielu inteligentnych urządzeń domowych, jak oświetlenie, klimatyzacja itp.

Yamaha WX-030BL 2

Yamaha WX-030BL dostępna jest w cenie 230 dolarów.

Źródło: Gadgetsin.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.