Yamaha YAS-107: soundbar z technologią DTS Virtual:X

Jakub Kornacki
Yamaha YAS-107: soundbar z technologią DTS Virtual:X

Soundbar Yamaha YAS-107 jest kompaktowych rozmiarów eleganckim urządzeniem, które zostało stworzone z myślą o wzmocnieniu brzmienia pochodzącego z nowoczesnych odbiorników telewizyjnych.

0

Yamaha YAS-107 to elegancka konstrukcja stworzona zgodnie z powszechnie uznanym minimalizmem, która charakteryzuje się sporą funkcjonalnością. Pierwotnym zadaniem soundbara jest wzmocnienie brzmienia pochodzącego z nowoczesnych odbiorników telewizyjnych, jednak mnogość złączy i technologii oferuje możliwość współpracy z różnymi urządzeniami zewnętrznymi. Wśród nich należy łączność bezprzewodowa Bluetooth oraz kilka wejść HDMI.YAS107BLicUCAGBTKV_f

Yamaha YAS-107 wyposażono w szereg zaawansowanych rozwiązań technologicznych. Najważniejszym z nich jest technologia DTS Virtual:X, która zapewnia dźwięk przestrzenny. Wielowymiarowość dźwięków przestrzennych dodatkowo wzmacnia specjalna funkcja „Up-mix”. Urządzenie oferuje także wysoką jakość obrazu dzięki obsłudze wideo 4K/60p i standardu HDR Video.

YAS107ic_wallUCAGBTKV_f

Soundbar Yamaha YAS-107 wyposażono w wejście i wyjście HDMI obsługujące wideo 4K/60p (4:4:4). Są one zgodne z HDCP 2.2, co wpływa na bezpieczeństwo przed kopiowaniem. Zestaw audio współpracuje ze standardem HDR Video (High Dynamic Range), który zwiększa jakość odtwarzanego obrazu.

Soundbar Yamaha YAS-107 jest dostępny w sprzedaży, a jego cena wynosi 1099 zł.

Źródło: Yamaha, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.