Yanosik PRO: pomocnik każdego kierowcy

Jakub Kornacki
Yanosik PRO: pomocnik każdego kierowcy

Yanosik PRO jest najnowszym produktem, który łączy w sobie funkcjonalność wideorejestratora samochodowego z systemem wzajemnego informowania się kierowców.

0

Yanosik PRO łączy w sobie funkcjonalność kilku urządzeń. Przede wszystkim to praktyczna nawigacja samochodowa, która wskazuje kierowcy trasę z ominięciem zatorów drogowych. Wczytana do urządzenia mapa jest bowiem na bieżąco aktualizowana w oparciu o najbardziej świeże dane o ruchu drogowym. 

20171027_YanosikPRO_kompleksowa_pomoc_dla_kierowcy_

Yanosik PRO zastosowano również kamerę, która szczegółowo zarejestruje każdy metr przebytej drogi. Specjalna funkcja Auto Crash Recorder automatycznie zapisze nagranie w chwili wystąpienia wstrząsu czy też gwałtownego hamowania. Yanosik PRO oferuje możliwość wykonania opłaty parkingowej bezpośrednio z poziomu nowego urządzenia. Produkt może zostać zintegrowany z systemem płatności SkyCash. W ten sposób można opłacić strefę parkingową w 50 miastach naszego kraju.

20171027_YanosikPRO_kompleksowa_pomoc_dla_kierowcy

Wszyscy kierowcy, którzy jeżdżą spokojnie i odpowiedzialnie z Yanosik PRO, mogą liczyć na niższe składki OC, AC, Assistance oraz NNW. Produkt został wyposażony w ciekawą funkcję, która monitoruje styl jazdy kierowcy, na podstawie którego marka YU! (Yanosik Ubezpieczenia) może przedstawić użytkownikom atrakcyjne ceny poszczególnych ubezpieczeń.

Bogatą ofertę sprzętów marki Yanosik można znaleźć tutaj.

Źródło: Yanosik, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.