Yongnuo YN1200: kompaktowa lampa LED

Jakub Kornacki
Yongnuo YN1200: kompaktowa lampa LED

Yongnuo YN1200 to niewielkich rozmiarów lampa LED, która została przeznaczona do oświetlania dużych planów filmowych. Produkt sprawdzi się zarówno w studio, jak i w plenerze.

0

Panel świetlny zastosowany w najnowszej lampie tworzy aż 1200 wysokowydajnych diod LED, z których połowa emituje światło o temperaturze barwowej 3200 K, a druga połowa o temperaturze 5500 K. Funkcjonalność zmiany natężenia światła oferuje możliwość płynnej regulacji mocy oraz temperatury barwowej światła w przedziale od 3200 K do 5500 K. tg

Lampa zapewnia użytkownikom precyzyjną kontrolę nad padania oraz charakterem generowanego światła. Służą do tego przymocowane przez producenta wrota oraz mocowane magnetycznie modyfikatory światła - mleczny dyfuzor oraz filtr CTO. Dyfuzor rozprasza światło i nadaje mu przyjemną miękkość, natomiast filtr pomarańczowy CTO pozwala uzyskać znacznie cieplejszą barwę światła.

Zastosowane przez producenta modyfikator pełnią dodatkowo rolę ochronną panelu świetlnego przed uszkodzeniami. Yongnuo YN1200 zabezpiecznona jest również przed przegrzaniem, bowiem lampę wyposażono również w skuteczny system wentylacyjny. Do sterowania przeznaczono panel kontrolny, który znajduje się z boku urządzenia. Oprócz tego istnieje możliwość zarządzania wszelkimi ustawieniami przy użyciu pilota zdalnego sterowania bądź dedykowanej aplikacji przeznaczonej na urządzenia mobilne.

Lampy błyskowe znajdziesz tutaj.

Źródło: Yongnuo, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.