Yongnuo YN320: poręczna lampa LED

Jakub Kornacki
Yongnuo YN320: poręczna lampa LED

Yongnuo YN320 to poręczna lampa LED, która została przeznaczona przede wszystkim do współpracy z aparatami bądź kamerami. Producent zaleca jej montaż tuż nad urządzeniem nagrywającym bądź fotografującym.

0

Yongnuo YN320 to prosta lampa współpracująca z nowoczesnymi aparatami fotograficznymi oraz kamerami cyfrowymi. Urządzenie zostało wyposażone w zimną stopkę, która umożliwia montaż na sankach aparatu lub kamery. U podstawy stopki znajduje się także mocowanie statywowe żeńskie w standardzie 1/4''.

Sterowanie lampą jest proste i można go dokonywać na kilka sposobów. Producent umieścił panel sterujący na jednym z boków nowej lampy, a dodatkowo do zestawu dołączył pilot zdalnego sterowania. Nie zapomniano również o stworzeniu dedykowanej aplikacji mobilnej, którą można zainstalować na wybranych urządzeniach, np. na smartfonie.ht

Zasilanie zapewnia akumulator litowo-jonowy z serii NP-F bądź standardowy zasilacz sieciowy 12 V / 2 A. Obydwa sposoby zasilania sprawiają, że lampa bardzo dobrze sprawdzi się w pracy studyjnej, jak i w plenerze. Kompaktowych rozmiarów urządzenie waży zaledwie 470 g.

W skład panelu świetlnego wchodzi 320 wysokowydajnych diod LED, z których połowa emituje światło o temperaturze barwowej 3200 K, a druga połowa o temperaturze 5500 K. Nowe urządzenie oferuje użytkownikom możliwość sprawowania bardzo dokładnej kontroli nad kierunkiem padania generowanego światła. W tym celu producent zastosował zintegrowane wrota oraz funkcja regulacji kąta nachylenia panelu.

Akcesoria do lamp błyskowych Yongnuo znajdziesz tutaj.

Źródło: Yongnuo, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.