Yongnuo YN760: kompaktowa lampa LED

Jakub Kornacki
Yongnuo YN760: kompaktowa lampa LED

Kompaktowych rozmiarów lampa LED Yongnuo YN760 w swoim działaniu wykorzystuje innowacyjną technologię COB LED. Urządzenie sprawdzi się zarówno w studiu, jak i w terenie.

0

Źródłem światła w najnowszej lampie jest wysokowydajna dioda COB LED renomowanej amerykańskiej firmy CREE. Nowoczesna dioda COB (Chip-On- Board) pozwala na generowanie intensywnego strumienia światła, którego jasność sięga aż 8000 lumenów. Takie rozwiązanie sprawia, że stosunkowo niewielkich gabarytów lampa jest w stanie zapewnić gęsty i bardzo jasny strumień światła.mv

Lampa YN760 generuje światło o temperaturze barwowej 5500 K. Jest ono zbliżone do światła dziennego przy lekkim zachmurzeniu i przyjęte jako standard w oświetleniu fotograficznym i filmowym. Światło o takiej ciepłocie jest emitowane również przez lampy błyskowe - reporterskie oraz studyjne.

Na wyposażeniu zestawu znajdziemy specjalne modyfikatory, dzięki którym istnieje możliwość dostosowania charakteru światła do wybranej sceny. Czasza pozwala zawęzić i ukierunkować strumień świetlny, a parasolka dyfuzyjna rozproszyć i zmiękczyć światło.

Akcesoria Yongnuo najdziesz tutaj.

Źródło: Yongnuo, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.