Zaawansowane tostery Dualit dostarczą tosty całej rodzinie

Marek Cekaw
Zaawansowane tostery Dualit dostarczą tosty całej rodzinie

Nawet tak proste urządzenie jakim jest toster można ulepszyć, by stało się jeszcze bardziej funkcjonalne. Udowadnia to firma Dualit, której toster nie tylko dostarczy posiłek całej naszej rodzinie, to jeszcze sprawi, że tosty zawsze będą idealne.

0

Dualit to firma, która produkcją tosterów zajmuje się od 1945 roku i ma na tym polu spore doświadczenie. Głównie produkuje urządzenia podwójne, które w jednym cyklu produkują aż cztery tosty, lecz ostatnio jej sprzęt staje się coraz bardziej nowoczesny.

Najnowsze modele wyposażone zostały w szereg wbudowanych sensorów współpracujących z zaawansowanymi algorytmami, które dbają o to, by nasze tosty zawsze wychodziły idealnie. Wbudowana w urządzenie elektronika dba o odpowiednią temperaturę w środku, ustawiając ją nie tylko na podstawie ilości włożonych tostów, lecz także mikroklimatu panującego w pokoju. Bierze pod uwagę czas chłodzenia sprzętu pomiędzy kolejnymi jego użyciami.

Oczywiście każdy ma inny gust, dlatego tostery umożliwiają indywidualne ustawienie parametrów za pomocą pokręteł temperatury oraz przycisków sterujących funkcjami.

Dualit oferuje dwa tak zaawansowane modele tosterów. Dualit Stoneware Lite Four-Slice Toaster dostępny jest w cenie 145 dolarów, natomiast Brushed Architect Four-Slice Toaster to wydatek 172 dolarów. Oba modele dostępne są bezpośrednio na stronie producenta.

Dualit_tost1

Źródło: Dualit.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.