Zainteresowanie wideorejestratorami stale rośnie

Jakub Kornacki
Zainteresowanie wideorejestratorami stale rośnie

Kamery samochodowe są jedną z najprędzej rozwijających się gałęzi elektroniki użytkowej na rynku. Zainteresowanie wideorejestratorami stale rośnie. Portal Agito.pl postanowił zaprezentować niewielki raport dotyczący ich sprzedaży.

0

Zestawienia sklepu internetowego Agito.pl potwierdzają wzrost zainteresowania kamerami samochodowymi. Jest on spowodowany z pewnością tym, że obraz zarejestrowany przez wideorejestrator jest bardzo cennym dowodem podczas wyjaśniania przyczyn stłuczek, kolizji czy wypadków drogowych. Popularność wideorejestratorów jest również spowodowana

Zainteresowanie kamerami samochodowymi w porównaniu do roku 2012 wzrosło kilkudziesięciokrotnie. Sprzedaż wideorejestratorów w 2013 roku była 14-krotnie większa od roku wcześniejszego. Z kolei w pierwszym kwartale bieżącego roku zauważono 33% wzrost sprzedaży w stosunku do ostatniego kwartału roku minionego.pv1Gdy rynek wideorejestratorów dopiero się rozwijał, Polacy wybierali urządzenia wyposażone w podstawowe funkcje. Obecnie nasi rodacy zainteresowani są w szczególności kamerami samochodowymi ze średniej oraz wyższej półki cenowej. Zaawansowane urządzenia rejestrują obraz w jakości Full HD, umożliwiają wykonywanie zdjęć oraz posiadają czujnik ruchu.

Źródło: Agito.pl, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.