Zaparzacz do kawy sterowany smartfonem

Marek Cekaw
Zaparzacz do kawy sterowany smartfonem

W naszych domach pojawia się coraz więcej nowoczesnego sprzętu AGD, współpracującego z urządzeniami mobilnymi. Jednym z najnowszych urządzeń tego typu jest stylowa zaparzarka do kawy, wyposażona w bezprzewodową łączność, umożliwiającą sterowanie nią poprzez smartfona.

0

Producenci sprzętu AGD dbają o to, by oferowane przez nich urządzenia były maksymalnie wygodne w użyciu. Sprowadza się to przede wszystkim do wyposażania ich w wygodny system sterowania funkcjami, wykorzystującymi urządzenia mobilne. Dzięki temu możemy zdalnie kontrolować ich pracę, nadzorując ją nawet gdy przebywamy aktualnie poza domem.

Coffee Maker2

Do takich urządzeń zaliczymy także nowoczesną zaparzarkę do kawy. Niewielkie urządzenie zostało wyposażone w moduł WiFi oraz darmową aplikację mobilną umożliwiającą ustawienie parametrów pracy sprzętu. Przy jej pomocy możemy ustalić temperaturę, moc oraz ilość zaparzanej kawy. Można też stworzyć własne profile z ustalonymi wcześniej parametrami.

Coffee Maker1

Ciekawostką jest własny wskaźnik wysokości, wykorzystujący GPS by ustalić gdzie się znajduje i pozwalający tak dobrać temperaturę parzenia, by pasowała do ciśnienia związanego z obecną wysokością nad poziomem morza, na jakiej urządzenie aktualnie pracuje. Uwzględnienie tych wszystkich parametrów pozwala zaparzyć lepszą smakowo kawę, bez nieprzyjemnej goryczy.

Zaparzarka kompatybilna jest ze smartfonami na iOS oraz Androidzie, choć oczywiście można ją także obsługiwać ręcznie. Produkt kosztuje 300 dolarów.

Źródło: 7gadgets.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.