Zautomatyzowana kosiarka Husqvarna Automower 200 ACX

Jakub Kornacki
Zautomatyzowana kosiarka Husqvarna Automower 200 ACX

Jeśli powróciłeś z wakacji i masz problem z zarośniętym trawnikiem na terenie swojego podwórka? Nie wiesz co zrobić? Skorzystaj z najnowocześniejszych rozwiązań technicznych oferowanych przez szwedzkiego producenta. Zautomatyzowana kosiarka Husqvarna Automower jest w stanie przyciąć trawnik o powierzchni trzech tysięcy metrów kwadratowych bez potrzeby ponownego ładowania akumulatora. Producent zapewnia, ze urządzenie dobrze sobie radzi na nierównym terenie o złożonym kształcie.

0

Kosiarka Husqvarna Automower 200 ACX została wyposażona w alarm, podświetlaną klawiaturę programatora oraz wyświetlacz. Posiada również nową wersję pakietu instalacyjnego, dzięki któremu bez większych problemów radzi sobie na większych trawnikach oraz takich, które mają skomplikowany układ. Teraz każdy będzie mógł sobie korzystać z uroków lata, a urządzenie automatycznie wykona całą pracę za niego.

Husqvarna Automower

Urządzenie zostało wyposażone w specjalny system koszenia, który działa w wyjątkowo cichy sposób. Opracowany przez producenta algorytm wyznacza nieregularną ale ponoć optymalną trasę koszenia na danym terenie, a niewielkie, lecz ostre ostrza zamocowane na specjalnej tarczy mają zapewniać precyzyjne cięcie. Warto zaznaczyć, że w razie wyczerpania baterii urządzenie automatycznie znajdzie drogę do stacji dokującej.

Husqvarna Automower

Urządzenie nie może być włączone przez osoby postronne, bądź dzieci. Nad bezpieczeństwem użytkowania czuwa specjalny kod PIN, bez podania którego kosiarka nie rozpocznie pracy. Wykorzystanie napędu elektrycznego eliminuje problem wytwarzania szkodliwych spalin. Takie rozwiązanie sprawia, że trawnik pozostanie w zdrowej, świeżej kondycji. Kosiarkę wyposażono również w alarm chroniący przed kradzieżą. Ten ostatni element wydaje się szczególnie istotny, zwłaszcza gdy weźmiemy pod uwagę cenę opisywanego urządzenia. Jest ona dosyć wysoka, ale możliwość leniuchowania jest bezcenna.

Zautomatyzowana kosiarka Husqvarna Automower 200 ACX jest już dostępna w sprzedaży, a jej cena wynosi 10899 zł.

Źródło: Husqvarna, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.