Zdrowe soki z nowymi sokowirówkami Philips QuickClean

Jakub Kornacki
Zdrowe soki z nowymi sokowirówkami Philips QuickClean

Aktualnie panujący okres to czas rozwoju wirusów oraz zachorowań. Warto zadbać o swoją odporność i zmienić nieco styl życia. Tego wszystkiego można dokonać z nowymi sokowirówkami Philips QuickClean w szybki, zdrowy i wyjątkowo pyszny sposób.

0

Najnowsze sokowirówki Philips Avance są gwarantem błyskawicznego przygotowania pysznych soków owocowych. Wykorzystanie technologii QuickClean umożliwia równie szybką oraz dokładną konserwację urządzenia. Warto również wspomnieć, że nowe modele wyposażono w funkcję wstępnego czyszczenia, która znacznie zmniejsza konieczność ingerencji użytkownika. bk2

Philips Avance HR1871/70

Najnowsze sokowirówki Philips Avance HR1871/70 i HR1869/70 zostały wyposażone w szeroki otwór na owoce oraz warzywa, którego średnica wynosi aż 80 mm. Dzięki temu niektórych produktów nie trzeba kroić. Producent zastosował cichy i wydajny silnik, którego całkowita moc wynosi 1000 W. W urządzeniach wykorzystano również innowacyjny system wyciskania z odwróconym sitkiem, dzięki czemu owoce oraz warzywa zostaną wyciśnięte do ostatniej kropli. Według obliczeń producenta pozwala to na uzyskanie do 10% większej ilości zdrowego napoju w porównaniu do najlepszej dotąd sokowirówki w ofercie firmy Philips - modelu HR1861.bk1

Philips Avance HR1869/70

W zależności od rodzaju wyciskanych produktów spożywczych jednorazowo można uzyskać do 2,5 litra soku. Warto zaznaczyć, że podana wartość nie dotyczy pojemnika, w którym zbiera się miąższ. Najnowsze sokowirówki są jedynymi modelami na rynku, które wyposażono w funkcję wstępnego czyszczenia PreClean. Polega ono stworzeniu fontanny płuczącej wnętrze nowych produktów poprzez wlewanie wody do środka i popychania go. Cały proces mycia nowych sokowirówek trwa zaledwie minutę.

Najnowsze sokowirówki marki Philips są już dostępne w sprzedaży, a ich ceny wynoszą: model R1871/70 - 909 zł, model HR1869/70 - 689 zł.

Źródło: Philips, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.