Zegarek GPS dla golfistów Garmin Approach S6

Jakub Kornacki
Zegarek GPS dla golfistów Garmin Approach S6

Garmin Approach S6 jest najnowszym zegarkiem GPS w ofercie producenta. Urządzenie zostało wyposażone w zaawansowane rozwiązania technologiczne oraz nawigacyjne przeznaczone dla golfistów. 

0

Jedną z głównych rzeczy, która wyróżnia najnowszy zegarek GPS dla golfistów z poprzednimi modelami jest zastosowana nowa, lżejsza obudowa. Garmin Approach S6 został wyposażony w specjalny system, za pomocą którego można pracować nad poprawą techniki gry. System analizy urządzeń wzbogacono o zaawansowane funkcje SwingTempo, TempoTrainer i SwingStrenght, za pomocą których użytkownik może szkolić technikę gry.zp1

Producent zainstalował mapy CourseView, w których można znaleźć szczegółowy plan ponad 30 000 pól golfowych rozmieszczonych na całym świecie. Wysokiej rozdzielczości plany golfowe są one wyświetlane na kolorowym ekranie dotykowym. Warto zaznaczyć, ze wszystkie mapy są aktualizowane bezterminowo i bezpłatnie. 

Zegarek GPS Garmin Approach S6 został uhonorowany nagrodą Red Dot. Jury doceniło każdy szczegół wyróżniając połączenie jego stylu i funkcjonalności. Urządzenie jest odporne na niekorzystne warunki pogodowe, a także wodoodporne do głębokości 50 metrów. Producent zapewnia, że w pełni naładowana wbudowana bateria umożliwia 10 godzin pracy w trybie wykorzystywania modułu GPS oraz 14 godzin w trybie normalnym.

Zegarek GPS dla golfistów Garmin Approach S6 jest już dostępny w sprzedaży, a jego cena wynosi około 1700 zł.

Źródło: Garmin, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.