Zegarek sportowy TomTom GPS Runner Cardio

Jakub Kornacki
Zegarek sportowy TomTom GPS Runner Cardio

W sprzedaży pojawił się nowy model zegarka dla osób aktywnych fizycznie. TomTom GPS Runner Cardio został wyposażony w nowoczesną technologię kontrolowania rytmu pracy serca. 

0

Podczas treningu biegacze mogą wybrać jeden z pięciu programów intensywności, który będzie odpowiadał ich celom treningowym. Do wyboru są następujące tryby: sprint, szybkość, wytrzymałość, spalanie tłuszczu oraz łatwy. Specjalnie zaprojektowane alarmy będą informowały użytkownika, jeśli prędkość jego biegu będzie zbyt szybka lub zbyt wolna. Podczas treningu na ekranie zegarka wyświetlane są informacje dotyczące rytmu serca, dystansu, czasu oraz wiele innych.qz1

Zegarek TomTom GPS Runner Cardio został wyposażony w zaawansowany czujnik Mio, którego praca polega na mierzeniu rytmu serca. W czasie rzeczywistym monitoruje on zmiany, jakie zachodzą w przepływie krwi użytkownika podczas wysiłku fizycznego. W tym celu wykorzystuje emisję światła, które przechodzi przez skórę.qz2

Wszelkich zmian ustawień dokonuje się za pomocą jednego funkcjonalnego przycisku. Wykorzystanie technologii GPS i GLONASS odpowiada za skuteczną współpracę z satelitami i nadajnikami, co przekłada się na dokładny pomiar przebytego dystansu. Urządzenie może współpracować z różnymi platformami, np. TomTom MySports, MapMyFitness, RunKeeper, TrainingPeaks i Strava.

Zegarek sportowy TomTom GPS Runner Cardio pojawi się w sprzedaży w połowie tego miesiąca. Jego cena będzie wynosiła około 1199 zł.

Źródło: TomTom, AGDLab.pl.

Chcesz być zawsze na bieżąco z najnowszymi informacjami z branży AGD, RTV i Foto/Wideo? Wejdź na profil AGDLab.pl na Facebooku.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.