Zen Thermostat - minimalistyczny termostat do naszego domu

Marek Cekaw
Zen Thermostat - minimalistyczny termostat do naszego domu

Jeśli poszukujesz funkcjonalnego i łatwego w obsłudze termostatu, a Nest uważasz za zbyt ostentacyjny, to Zen Thermostat, najnowszy produkt firmy ZenWithin, idealnie spełni Twe oczekiwania.

0

Zen Thermostat to najnowszy pomysł, którego autorzy na jego realizację chcą zebrać pieniądze za pośrednictwem platform crowfunding, a konkretnie mówiąc Indiegogo. Jeżeli uda im się zgromadzić potrzebne środki, wówczas produkt trafi na sklepowe półki w cenie 200 dolarów.

Urządzenie charakteryzuje się bardzo minimalistycznym wzornictwem oraz niezwykle prostą obsługą. To błyszczący, czarny lub biały kwadrat plastiku, który dzięki prostemu interfejsowi wtapia się w nowoczesny wystrój mieszkania. W centralnej części przedniego panelu za pośrednictwem diod LED wyświetlana jest aktualnie ustawiona temperatura, natomiast przy pomocy dotykowych przycisków można zmienić temperaturę, lub też przełączać się pomiędzy trybami grzania lub chłodzenia.

Zen Thermostat posiada wbudowany moduł WiFi, co pozwala mu na pełną integrację ze smartfonami, aczkolwiek nie jest to konieczne do działania i urządzenie może funkcjonować bez takich dodatków. Jeśli jednak zdecydujemy się na smartfona zyskamy wygodny pilot zdalnego sterowania, umożliwiający ustawienie temperatury, określenie harmonogramu pracy oraz stworzenie własnych ustawień.

Zbiórka funduszy na Indiegogo rusza już dziś, a więcej informacji na temat urządzenia uzyskacie na jego oficjalnej witrynie.

zen-thermostat-1

zen-thermostat-2

Źródło: Zenthermostat.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.