Zero Breeze: przenośny klimatyzator z dodatkowymi funkcjami

Marek Cekaw
Zero Breeze: przenośny klimatyzator z dodatkowymi funkcjami

Wprawdzie lato powoli dobiega już końca, ale będzie jeszcze trochę ciepłych dni, podczas których przyda się klimatyzator. Idealnym modelem, który spełni nasze oczekiwania jest Zero Breeze stworzony przez jedną z amerykańskich firm. Jest to klimatyzator przenośny, który ma kilka dodatkowych funkcji.

0

Leżąc na plaży w palących promieniach słońca lub śpiąc w namiocie na biwaku, wcale nie musimy rezygnować z przyjemnego chłodu płynącego z klimatyzatora. I choć wydaje się nieco dziwnym pomysłem, to istnieje sprzęt, który nam to umożliwi. Nazywa się on Zero Breeze i został stworzony przez amerykański startup o tej samej nazwie.

Portable air 1

Produkt jest niewielką skrzynką o wymiarach 46,4 x 16,2 x 9,6 cm, która ma bardzo szeroki zakres zastosowań. Podstawową funkcją jest oczywiście przenośny klimatyzator, który może działać zarówno w pomieszczeniach, jak i na świeżym powietrzu. Urządzenie poradzi sobie z niewielkimi pomieszczeniami o powierzchni maksymalnie 4,6 m kw. W ciągu godziny jest w stanie obniżyć temperaturę o około 7 stopni Celsjusza.

Portable air 2

Zero Breeze ma także wbudowany głośnik Bluetooh o mocy 3 W, który umili nam wypoczynek na plaży muzyką transmitowaną ze smartfona. Ma również dwa porty USB do ładowania urządzeń przenośnych, więc jeśli bateria naszego urządzenia mobilnego się wyczerpie, można ją ponownie naładować i to nawet kilkukrotnie, gdyż dysponuje akumulatorem o pojemności aż 40 000 mAh. Jest też latarka LED o jasności 250 lumenów.

Portable air 3

Zero Breeze do sprzedaży trafi jednak dopiero w marcu przyszłego roku. Jeśli jednak już teraz chcielibyście go zamówić, to na Kickstarterze sprzedawany jest w promocyjnej cenie 349 dolarów, czyli o 150 dolarów mniej niż cena rynkowa.

Portable air 4

Źródło: Kickstarter.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.