Zestaw głośników bezprzewodowych Sony SRS-X9

Jakub Kornacki
Zestaw głośników bezprzewodowych Sony SRS-X9

Firma Sony zaprezentowała nowy zestaw głośników bezprzewodowych. Model SRS-X9 charakteryzuje się dobrej jakości dźwiękiem z mocnym basem, a także nowoczesną stylistyką. 

0

Ten 2.1-kanałowy zestaw głośników bezprzewodowych zapewnia realistyczną reprodukcję dźwięku z potężnym basem. Urządzenie zostało wyposażone w subwoofer z dwoma wzmacniaczami. producent zastosował również dwie bierne membrany. W skłąd zestawu wchodzi siedem głośników. Z góry oraz z przodu umieszczono głośniki wysokotonowe. Całkowita moc wzmacniacza audio wynosi aż 154 W RMS. Producent zapewnia o wyeliminowaniu jakichkolwiek, nawet najmniejszych zniekształceń. Ładowanie urządzenia odbywa się za pomocą złącza USB.

ik1

Wykorzystanie systemu Sony DSEE HX (Digital Sound Enhancement Engine) wiąże się z możliwością optymalizacji sygnału audio, a także przywróceniem składowych harmonicznych wysokich częstotliwości, które są często utracone w wyniku kompresji niektórych plików MP3 oraz AAC. Wbudowany moduł łączności bezprzewodowej Wi-Fi pozwala korzystać z domowej sieci internetowej. Urządzenie współpracuje z technologią Apple AirPlay. Wybrane urządzenie mobilne mogą również być podłączone za pomocą technologii NFC oraz Bluetooth.

Cena oraz dostępność nowego zestawu głośników bezprzewodowych Sony SRS-X9 jest jeszcze nieznana.

Źródło: informacja prasowa, Sony, AGDLab.pl.

Chcesz być zawsze na bieżąco z najnowszymi informacjami z branży AGD, RTV i Foto/Wideo? Wejdź na profil AGDLab.pl na Facebooku.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.