Zestaw kina domowego Philips SoundHub HTS5593

Damian Jaroszewski
Zestaw kina domowego Philips SoundHub HTS5593

Philips zaprezentował nowy zestaw kina domowego SoundHub HTS5593 z systemem Smart TV, który daje dostęp do serwisów i multimediów internetowych na ekranie telewizora.

0

Zestaw składa się z odtwarzacza Blu-ray oraz głośników z podwójnymi cewkami basowymi, które mają poprawiać brzmienie niskich tonów i tym samym zapewniać głębokie basy. Do tego dochodzi jeszcze technologia Active 3D, która w połączeniu z nową generacją ekranów ma sprawić, że użytkownik poczuje się jakby był w środku akcji oglądanego właśnie filmu.

SoundHub HTS5593 ma panel dotykowy. Obsługuje standardy Dolby TrueHD oraz DTS-HD Master Audio Essential. Dzięki funkcji Smart TV daje dostęp do internetowej wypożyczalni filmów, serwisów z filmami, muzyką i zdjęciami oraz takich aplikacji, jak chociażby Skype.

Poza tym funkcja Stay in Control pozwala na zmianę kanału lub wprowadzenie tekstu przy użyciu smartfona lub tabletu, a dzięki funkcji SimplyShare można strumieniowo przesyłać zdjęcia, muzykę i filmy z komputera, telefonu i tabletu wprost do telewizora.

Rekomendowana cena detaliczna zestawu SoundHub HTS5593 to 2149 złotych.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.