Zmywarka Candy o klasie energetycznej A+++

Damian Jaroszewski
Zmywarka Candy o klasie energetycznej A+++

Do sprzedaży wchodzi właśnie zmywarka CDI 5656E10 marki Candy. Zdaniem producenta ma ona największą na rynku pojemność i bardzo niskie zużycie wody oraz energii.

0

Zmywarka otrzymała klasę efektywności energetycznej A+++. Pobiera 0,83 kWh energii na każdy cykl. Z kolei zużycie wody wynoszące 10 litrów na cykl zostało osiągnięte poprzez zastosowanie technologii ciągłej i przyspieszonej mikrofiltracji. Pozwala ona na lepsze wykorzystanie wody - naczynia spryskiwane są 7800 razy. Dzięki systemowi Smart Sensor zmywarka przystosowuje parametry cyklu do stopnia zabrudzeń, zmieniając temperaturę i czas jego trwania. Urządzenie daje możliwość załadunku 15 kompletów naczyń - to według Candy największa pojemność na rynku.
Zmywarka jest wyposażona w 3 kosze załadunkowe. Największy, dolny może wytrzymać obciążenie wynoszące maksymalnie 25 kg. Kosz górny przystosowany jest do szkliwa - filiżanek, talerzy i kieliszków. Można regulować jego położenie za pomocą jednego ruchu, nawet gdy jest po brzegi wypełniony. Najwyżej usytuowany, trzeci kosz przeznaczony jest na małe naczynia i akcesoria kuchenne.
Model CDI 5656E10 daje użytkownikowi możliwość dostosowania parametrów zmywania do potrzeb. Do wyboru jest 12 programów (m.in. higieniczny 75 stopni, Eco, delikatny czy programy szybkie) i 7 temperatur. Funkcja opóźnionego startu i tryb cichego zmywania nocnego pozwalają na dodatkowe oszczędności, gdyż w taryfie nocnej prąd jest tańszy.
Candy CDI 5656E10 na polskim rynku ma kosztować ok. 2799 złotych.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.