Zmywarka do zabudowy Die Detrich DVH1180GJ

Jakub Kornacki
Zmywarka do zabudowy Die Detrich DVH1180GJ

Die Detrich DVH1180GJ to najnowsza zmywarka, która umożliwia zachowanie spójnej stylistyki zabudowy kuchennej poprzez pełną integrację z meblami. Dobrze zaprojektowane kosze pozwalają na zachowanie porządku wewnątrz urządzenia.

0

Zmywarka do zabudowy Die Detrich DVH1180GJ jest w stanie pomieścić w sobie aż czternaście pełnych kompletów naczyń. Funkcjonalne wnętrze urządzenia zostało zaprojektowane w nowatorski sposób. Stworzenie pomysłowego, podzielnego górnego kosza na sztućce wiąże się z uzyskaniem większej ilości miejsca na wszelkie naczynia na pozostałych półkach. Dzięki temu zmieszczą się tam duże garnki, baniaki do wina czy inne akcesoria kuchenne o niestandardowych rozmiarach. Urządzenie sterowane jest za pomocą dotykowego ekranu LCD.

Die Detrich DVH1180GJ

Urządzenie zostało wyposażone w innowacyjną technologię ICS+. Korzysta ono ze specjalnych czujników, za pomocą których analizuje ilość produktów przygotowanych do czyszczenia. Następnie dobiera odpowiednie parametry mycia, płukania oraz suszenia. Stopień zużycia energii elektrycznej, wody oraz czas trwania cyklu pracy jest również automatycznie ustawiany przez program. Zmywarka oferuje siedem różnych programów mycia. Produkt został wyposażony w przydatne funkcje, np. opcja opóźnienia startu pracy. Wewnątrz zmywarki znajdują się diody, które oświetlają komorę urządzenia. Nowa zmywarka De Dietrich to produkt klasy energetycznej A+

Zmywarka do zabudowy Die Detrich DVH1180GJ jest już dostępna w sprzedaży, a jej ceny rozpoczynają się od 4699 zł.

Źródło: informacja prasowa, De Detrich, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.