Zrobotyzowany mop do podłóg

Marek Cekaw
AGD  mop 
Zrobotyzowany mop do podłóg

Zrobotyzowane mogą być nie tylko odkurzacze, ale również mopy. Tego typu urządzenia potrafią samodzielnie zmyć podłogi z drewna lub płytek, usuwając z nich wszelkie zanieczyszczenia.

0

Już od jakiegoś czasu nie musimy sami sprzątać podłóg w naszych domach, gdyż mogą to zrobić za nas zrobotyzowane odkurzacze. Wystarczy tylko takie urządzenie włączyć, a ono samodzielnie stworzy rozkład pomieszczenia i dokładnie posprząta każdy zakamarek podłogi.

Robotic Mop1

Co jednak zrobić w przypadku gdy zamiast dywanów posiadamy drewniane panele lub terakotę? Ich również nie musimy zmywać samodzielnie, gdyż może nas w tym wyręczyć nowoczesna technologia w postaci automatycznego mopa. Urządzenie działa na podobnej zasadzie jak zrobotyzowane odkurzacze, ale zamiast zasysać brud, zmywa podłogi.

Robotic Mop2

Sprzęt oferuje siedem trybów czyszczenia, a podwójne mopy obracające się z prędkością 120 obr./min., dokładnie usuwają z podłogi wszelkie zabrudzenia. Urządzenie dysponuje także inteligentnym systemem nawigacji, który na bieżąco rejestruje obszary zmyte oraz te, które należy jeszcze dodatkowo oczyścić. Sprzęt może działać w trybie autonomicznym lub być kontrolowane z pilota. Bateria wystarcza natomiast na godzinę pracy, a jej ponowne naładowanie zabiera dwie godziny.

Robotic Mop3

Produkt dostępny jest w cenie 259,95 dolarów.

Źródło: 7gadgets.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.