eMeet OfficeCore M2: konferencyjny głośnik ze sztuczną inteligencją

Marek Cekaw
eMeet OfficeCore M2: konferencyjny głośnik ze sztuczną inteligencją

Inteligentne głośniki nie są niczym nowym i na rynku dostępnych jest wiele modeli, wyposażonych w cyfrowego asystenta. Tę technologię można jednak zastosować także w innych produktach, mianowicie konferencyjnym głośniku eMeet OfficeCore M2.

0

Firma eMeet, opracowała nowy typ głośnika, który z pewnością bardzo przyda się w firmach, które mają wiele oddziałów i często muszą organizować wideokonferencje z pracownikami z innych miast. OfficeCore M2 został bowiem wyposażony w rozwiązania, które znacznie usprawniają jego działanie.

eMeet M2 1

Produkt wyposażono w technologię sztucznej inteligencji, która jednakże nie oferuje takiej samej funkcjonalności jak Alexa, a więc nie poda nam prognozy pogody oraz nie wyszuka restauracji. Jej funkcje związane są ściśle z biurem, a więc może nam umówić konferencję, a dodatkowo zadba o to, by wszyscy byli dobrze słyszalni. Wykorzystuje bowiem technologię o nazwie VoiceIA, która eliminuje echo, redukuje hałas tła oraz wzmacnia głos. Oczywiście ma także zestaw bardzo czułych mikrofonów, by nikt nie musiał podnosić głosu, żeby być słyszanym.

eMeet M2 2

OfficeCore M2 pojawi się w sprzedaży jeszcze w tym tygodniu i będzie kosztować 209 dolarów.

Źródło: Emeetglobal.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.