iClever IC-Bs11: inteligentne gniazdko z dodatkowymi funkcjami

Marek Cekaw
iClever IC-Bs11: inteligentne gniazdko z dodatkowymi funkcjami

Firma iClever wprowadziła do sprzedaży kolejny przeznaczony do współpracy z systemami inteligentnych domów. Jest nim gniazdko wyposażone w WiFi, lampkę LED oraz kompatybilność z technologią IFTTT, a także głosowymi asystentami Alexą i Google Assistant.

0

Wzrost popularności inteligentnego sprzętu domowego sprawia, że producenci wprowadzają na rynek urządzenia umożliwiające uzyskanie podobnych funkcji znacznie niższym kosztem. Ostatnio prawdziwym hitem stają się inteligentne gniazdka, umożliwiające zdalne sterowanie posiadanym sprzętem.

Jednym z takich produktów jest iClever IC-Bs11, który dostępny jest w internetowych sklepach. Nie jest to jednak zwykłe gniazdko, lecz urządzenie inteligentne. Produkt wyposażono w kompaktową obudowę, dzięki której wtopi się wystrój naszego mieszkania, a przy tym ma kilka ciekawych funkcji. Jest to w zasadzie przejściówka z gniazdkiem, oferująca możliwość zdalnego sterowania podłączonym doń urządzeniem.

Przy pomocy WiFi łączy się z domową siecią, umożliwiając kontrolowanie sprzętu za pomocą głosowego asystenta Amazon Alexa lub Google Assistant. Dodatkowo współpracuje z technologią IFTTT, co oznacza interakcję z innymi domowymi urządzeniami oraz internetowymi serwisami. Atutem jest również wbudowana lampka LED o regulowanej jasności, którą można sterować niezależnie od podłączonego sprzętu.

iClever IC-Bs11 kosztuje 26,99 dolarów.

iClever WiFi Smart Plug1

Źródło: Gadgetsin.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.