iClever WiFi Smart Plug: inteligentne gniazdko do domowego sprzętu

Marek Cekaw
iClever WiFi Smart Plug: inteligentne gniazdko do domowego sprzętu

iClever WiFi Smart Plug, to kolejny produkt, który pozwala nam tanim kosztem unowocześnić wyposażenie naszego domu. Jest to bowiem inteligentne gniazdko elektryczne, wyposażone w cyfrowych asystentów, umożliwiające zdalne kontrolowanie różnych urządzeń. 

0

Inteligentne sprzęty domowe są coraz powszechniejsze, ale wcale nie musimy wymieniać wyposażenia naszego mieszkania, by uzyskać podobną funkcjonalność. Jedną z możliwości, która nam to zapewnia, są inteligentne gniazdka elektryczne, a najnowszym tego typu gadżetem jest iClever WiFi Smart Plug.

iClever WiFi 1

Produkt firmy iClever to niewielki moduł elektrycznego gniazdka, który dzięki kompaktowym rozmiarom oraz białej kolorystyce nie rzuca się w oczy, stapiając z wystrojem mieszkania. Wyposażono je w łączność WiFi, dzięki której łączy się z naszą domową siecią, umożliwiając zdalną kontrolę podpiętego do niego sprzętu. Przy pomocy specjalnej aplikacji, użytkownik może sterować działaniem urządzenia, programować automatyczne włączenie/wyłączenie itp. Co ważne, produkt jest kompatybilny z cyfrowymi asystentami Alexą oraz Google Asisstant, więc sterowanie funkcjami może również odbywać się za pomocą komend głosowych.

iClever WiFi 2

Dodatkowym atutem produktu są dwa porty USB, pozwalające naładować naszego smartfona lub inne urządzenie przenośne. iClever WiFi Smart Plug, oferowane jest w cenie 19,99 dolarów za sztukę.

Źródło: Gadgetsin.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.