iFi Audio iDSD Black Label: przenośny wzmacniacz słuchawkowy

Marek Cekaw
iFi Audio iDSD Black Label: przenośny wzmacniacz słuchawkowy

iFi Audio, wprowadza do sprzedaży zupełnie nowe urządzenie. Produkt o nazwie iDSD Black Label jest przenośnym wzmacniaczem słuchawkowym wraz z DAC i oferowany jest w cenie 200 funtów.

0

Osoby poszukujące dobrej klasy przenośnego wzmacniacza słuchawkowego, powinny zainteresować się najnowszym produktem iFi Audio. iDSD Black Label jest przenośnym wzmacniaczem słuchawkowym wysokiej rozdzielczości, połączony z DAC, który znacząco poprawi jakość dźwięku z laptopa lub smartfona.

Urządzenie oferuje kompatybilność z szeroką gamą plików, począwszy od 32-bitówy/384 KHz, poprzez DXD, a kończąc na DSD 256. Jest również kompatybilny z plikami MQA.

iDSD Black Label 1

Produkt może być wykorzystywany z domowymi zestawami hi-fi, lecz zaprojektowano go głównie jako sprzęt przenośny. Ma więc wbudowaną baterię zapewniającą do 10 godzin działania na jednym ładowaniu, z możliwością wykorzystania jej jako bank energii do ładowania smartfonów. Na jego obudowie znajdziemy też liniowe wyjście 3,5 mm, które może zostać wykorzystane do podłączenia wzmacniacza lub aktywnych głośników. Są też dwa 3,5 mm gniazda do podłączenia słuchawek.

iDSD Black Label 2

iDSD Black Label jest już dostępny w sprzedaży i można go mieć za 200 funtów.

Źródło: Whathifi.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.