iGeeKid: zabawne słuchawki dla dzieci

Marek Cekaw
iGeeKid: zabawne słuchawki dla dzieci

Producenci audio zaczynają coraz częściej projektować sprzęt również dla dzieci. Oczywiście są to projekty całkowicie różne od urządzeń dla dorosłych, a najlepszym tego przykładem są najnowsze słuchawki firmy iGeeKid, które bez wątpienia spodobają się najmłodszym.

0

Produkt został zaprojektowany w taki sposób, aby był nie tylko funkcjonalny, ale też dostosowany do wymogów estetycznych dzieci. Słuchawki mają więc lekką konstrukcję, zaś ich wygląd nawiązuje do pandy. Na regulowanej opasce znajdziemy więc niewielkie podświetlane uszy, natomiast nauszniki są łamane i również podświetlane. Po złożeniu słuchawek uzyskujemy więc facjatę sympatycznego, biało-czarnego misia. Konstrukcja sprzętu jest bardzo trwała. Wykonano go z wytrzymałego materiału, który wytrzymuje zginanie, rozciąganie i przekręcanie bez ryzyka uszkodzenia.

iGeeKid1

Słuchawki dysponują także odpowiednio zestrojonymi przetwornikami, zapewniającymi wysokiej jakości dźwięk z mocno zaakcentowanymi niskimi tonami. Jest także mikrofon, który przydaje się do prowadzenia rozmów. Dodam, że podświetlenie zasilane jest własnym akumulatorem ładowanym z portu USB, zaś bateria wystarcza na około 30 godzin świecenia.

iGeeKid2

Słuchawki iGeeKid dostępne są w cenie 24 dolarów.

iGeeKid3

Źródło: 7gadgets.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.