iHome: budziki z dodatkowymi funkcjami

Marek Cekaw
iHome: budziki z dodatkowymi funkcjami

Produkowane współcześnie urządzenia muszą być wielofunkcyjne, by zainteresować sobą konsumentów. Tę zasadę doskonale rozumie firma iHome, która przedstawiła dwa nowe modele budzików, wyposażonych w kilka dodatkowych funkcji.

0

Wiele osób nie może się obyć bez budzika, który co rano pozwala im wstać do pracy lub szkoły. Nie urządzenia te coraz częściej przestają ograniczać się tylko do emitowania dźwięku o zaprogramowanej wcześniej porze i zapewniają dodatkowe możliwości, przydatne we współczesnym świecie.

Takim też produktem jest iPLWBT5 firmy iHome, przeznaczony dla użytkowników sprzętu z platformą iOS. Jest to budzik z radiem wyposażony w złącze Lightning oraz zintegrowaną ładowarkę do smartwatcha Apple Watch. Możemy więc podłączyć do budzika nasz smartfon i odtwarzać muzykę przechowywaną w jego pamięci.

Dla użytkowników Androida przygotowano z kolei model iBN350. Wyposażono go w indukcyjną ładowarkę zgodną ze standardem Qi, pozwalającą ładować urządzenia w sposób bezprzewodowy lub za pośrednictwem wbudowanego gniazda USB.

Oba modele budzików dysponują technologią Bluetooth, mają porty USB, wejścia AUX oraz mikrofon z redukcją echa, umożliwiający wykorzystanie ich jako zestawu głośnomówiącgo. Model iPLWBT5 ma także wbudowane radio FM z możliwością zaprogramowania do sześciu ulubionych stacji radiowych.

Za oba modele budzików zapłacimy tyle samo, a konkretnie 129,99 dolarów.

iHome1

Źródło: Coolest-gadgets.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.