iHome iCVBT2: inteligentne lusterko do makijażu

Marek Cekaw
iHome iCVBT2: inteligentne lusterko do makijażu

W dzisiejszych czasach coraz trudniej jest znaleźć sprzęt, który nie ma inteligentnych funkcji. Nowoczesne rozwiązania trafiły bowiem do wielu produktów, nawet tak prostych jak lusterko do makijażu. Jednym z takich gadżetów jest iHome iCVBT2.

0

iHome iCVBT2 to produkt, który w pełni zaspokoi potrzeby nowoczesnej kobiety, pomagając jej nie tylko sprawnie nałożyć makijaż, ale też oferując szereg dodatkowych, niezwykle przydatnych funkcji.

Lusterko ma bowiem na wyposażeniu rozbudowany system podświetlania wykorzystujący technologię LED. Zainstalowano w nim m.in., tylko płaski panel LED, a także oświetlenie wbudowane w ramkę. Takie rozwiązanie pozwoliło zapewnić system podświetlenia dający pełne spektrum kolorów. Jest to bardzo przydatna funkcja, gdyż dzięki temu kobieta może zobaczyć jak jej makijaż prezentuje się przy różnym rodzaju światła. W połączeniu z panelem lustra pozbawionym zniekształceń sprawia to, że makijaż będzie bardziej naturalny.

iHome iCVBT2 2

To nie jedyne funkcje tego produktu. iCVBT2 dysponuje także głośnikiem z Bluetooth, więc można słuchać muzyki. Natomiast wbudowany mikrofon pozwala odbierać połączenia telefoniczne. Sprzęt ma także gniazdo USB do ładowania smartfonów oraz jest kompatybilny z cyfrowymi asystentami Siri i Google Now.

iHome iCVBT2 1

Te funkcjonalne lusterko może być nasze już za 80 dolarów.

Źródło: Gadgetsin.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.