iRobot Braava 380t - robot mopujący w dobrej cenie

Jakub Kornacki
iRobot Braava 380t - robot mopujący w dobrej cenie

Robot mopujący iRobot Braava 380t został zaprojektowany do szybkiego oraz skutecznego czyszczenia różnego rodzaju podłóg twardych. Urządzenie zostało wyposażone w wiele funkcjonalnych rozwiązań technologicznych.

0

iRobot Braava 380t zastosowano system czyszczenia Pro Clean, dzięki któremu użytkownik może sprzątać zarówno na sucho, jak i na mokro. Specjalna nakładka samodzielnie dozuje płyn podczas cyklu mopowania, dzięki czemu ściereczka jest stale nawilżana. Rezerwa płynu stwarza możliwość skutecznego oczyszczenia 100 m2 na jednym cyklu pracy. Moduł głowicy czyszczącej w prosty sposób można zdjąć i wymienić lub oczyścić ściereczki czyszczące. Konserwacja urządzenia nie powinna sprawić nikomu większego problemu.es3

W zestawie znajduje się specjalna stacja ładowania TURBO. Producent zaznacza, że urządzenie może zostać w pełni naładowane w zaledwie dwie godziny. Odkurzacz może pracować na wszystkich rodzajach podłóg twardych, takich jak płytki, linoleum czy szczelne parkiety. Robot mopujący wyposażono w pojemy akumulator 2000 mAh NiMH, który stwarza możliwość pracy przez 4 godziny na sucho lub 2,5 godziny na mokro.

Innowacyjny robot mopujący stale monitoruje sprzątaną przestrzeń. Urządzenie zostało wyposażone w kilka kostek nawigujących NorthStar, dzięki którym użytkownik może liczyć na skuteczne efekty pracy. iRobot Braava 380t porusza się od jednej kostki do drugiej i jest w stanie wyczyścić powierzchnię nawet 186 m2 na jednym cyklu. Niewielkich rozmiarów urządzenie jest w stanie dotrzeć do trudno dostępnych miejsc oraz pod kanapy czy szafy. Inteligentny system czujników Cliff Detect pozwala omijać schody, dywany czy progi.

Robot mopujący iRobot Braava 380t jest już dostępny w sprzedaży, a jego cena wynosi 1499 zł.

Źródło: iRobot, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.