iRobot Braava jet: funkcjonalny robot mopujący

Jakub Kornacki
iRobot Braava jet: funkcjonalny robot mopujący

Robot mopujący iRobot Braava jet został zaprojektowany z myślą o czyszczeniu podłóg twardych. Wysokiej jakości urządzenie charakteryzuje się kompaktowymi rozmiarami, zastosowaniem precyzyjnego rozpylacza płynu, a także możliwością zastosowania różnego rodzaju nakładek czyszczących.

0

iRobot Braava jet został rpzeznaczony w szczególności do utrzymania czystości na twardych powierzchniach, w związku z czym urządzenie może pracować na parkietach i terakotach. Model pracuje w oparciu o zestaw innowacyjnych nakładek, które zostały przeznaczone do pracy w trzech różnych trybach: do zamiatania na sucho, poprzez wycieranie na wilgotno, po mopowanie na mokro. Nakładki, które zostały przystosowane do mopowania oraz wycierania nasączono specjalnym środkiem czyszczącym aktywowanym wodą. W ten sposób oprócz zadowalającego efektu czyszczenia pozostawiają one świeży i czysty zapach.

Braava+jet_StoneTile_DryMop

Najnowszy robot mopujący jest prosty w obsłudze. Użytkownik musi jedynie wybrać odpowiedni program, a następnie włożyć daną nakładkę czyszczącą i wcisnąć przycisk CLEAN. iRobot Braava jet rozpocznie swoją pracę w oparciu o wybrany cykl:

  • mopowanie na mokro polega na potrójnym przejeździe, który czyści wszelkie plamy i brud
  • wycieranie na wilgotno to podwójny przejazd pozwalający na zachowanie codziennej czystości podłóg drewnianych, płytek ceramicznych oraz powierzchni kamiennych
  • zamiatanie na sucho polega na przejeździe w celu usunięcia kurzu i sierści zwierząt

Braava+jet_Kitchen_Dog

Podczas swojej pracy, iRobot Braava jet porusza się optymalną ścieżką, która uwzględnia pojawiające się po drodze przeszkody. Skutecznie usuwa wszelkiego rodzaju zabrudzenia wzdłuż mebli i ścian, a dodatkowo wjeżdża we wszystkie zakamarki, do których jest w stanie się dostać. Precyzyjny rozpylacz płynu w połączeniu z wibrującą głowicą czyszczącą pomagają w usunięciu wszystkich zabrudzeń. 

Braava+jet_BathroomToekick

Po zakończonej pracy użytkownik nie musi dotykać zabrudzonych nakładek. W celu ich zdjęcia wystarczy wyłącznie nacisnąć przycisk zwalniania nakładki podczas trzymania robota przy koszu. Ściereczka samodzielnie opadnie do kosza. Użytkownik może skorzystać z dedykowanej aplikacji dostępnej na wybrane urządzenia mobilnej, dzięki której będzie można zdalnie sterować pracą urządzenia.

iRobot Braava jet niebawem pojawi się w sprzedaży, a jego sugerowana cena katalogowa wynosi 1099 zł.

Źródło: iRobot Corporation, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.