iRobot Roomba 966: pogromca kurzu

Jakub Kornacki
iRobot Roomba 966: pogromca kurzu

Robot odkurzający iRobot Roomba 966 jest funkcjonalnym urządzeniem, które wyręczy użytkownika w walce ze wszystkimi zanieczyszczeniami znajdującymi się na każdego rodzaju podłodze.

0

Wśród zaawansowanych rozwiązań technologicznych, na których opiera się działanie najnowszego iRobot Roomba 966, znajduje się przede wszystkim inteligentny system poruszania się. Technologia wizualnej lokalizacji oraz mapowania (vSLAM) znacznie kontroluje pracę urządzenia oraz sposób manewrowania. Model tworzy własną mapę pomieszczenia, tzn. interpretuje otoczenie w taki sposób, aby dostosować swoją pracę do panujących warunków z uwzględnieniem wszelkich przeszkód, które będą występować na jego drodze.R966EN_Hero_lowres

iRobot Roomba 966 oferuje możliwość zaprogramowania pracy, dzięki któremu urządzenie wyruszy na walkę z brudem nawet podczas nieobecności domowników. Zdalne sterowanie urządzeniem jest możliwe również przy użyciu dedykowanej aplikacji mobilnej iRobot HOME. Daje on możliwość nie tylko rozpoczęcia pracy przez robota, ale także możliwość wyboru trybu sprzątania, np. podwójnego przebiegu sprzątania lub dokładnego czyszczenia przy krawędziach.

R966EN_AroundFurniture_graphic_lowres

Efektywne działanie najnowszego iRobot Roomba 966 to z pewnością zasługa opatentowanego przez producenta systemu AeroForce, na który składają się przeciwbieżnie obracające się gumowe szczotki, które doskonale sobie radzą ze wszystkimi zabrudzeniami. W skład systemu Dirt Detect 2 wchodzą czujniki akustyczne i optyczne, dzięki którym robot poświęca większą uwagę miejscom szczególnie zabrudzonym. Wbudowany akumulator zapewnia do 75 minut ciągłej pracy. 

Robot odkurzający iRobot Roomba 966 jest już dostępny w sprzedaży, a jego cena wynosi 3999 zł.

Źródło: iRobot Roomba, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.