iXoost - głośnik dla fanów motoryzacji

Marek Cekaw
iXoost - głośnik dla fanów motoryzacji

Wielu miłośników motoryzacji uważa, że nie ma piękniejszej muzyki, jak dźwięk silnika V12 pracującego na wysokich obrotach. To właśnie dla nich skierowana jest iXoost, niezwykła stacja dokująca przeznaczona do iPoda.

0

iXoost to produkt, któremu nie można odmówić oryginalności. Stacja dokująca została bowiem wykonana z układu wydechowego jednostek napędowych pochodzących z super aut i dostępna jest w trzech wariantach, mianowicie V8, V10 oraz V12, które różnią się od siebie liczbą głośników wbudowanych w rury wykonane z odpornej na działanie kwasów stali.

ixoostdock1

Produkt wykonywany jest ręcznie we włoskiej Modenie, siedzibie głównej koncernu Ferrari, a każdy egzemplarz jest indywidualnie numerowany. Całość wykonana jest z bloku aluminium i oprócz głośników szerokopamsowych, ma także subwoofer zajmujący się odtwarzaniem tonów niskich.

ixoostdock2

iXoost nie należy do produktów tanich. Standardowy model V8 wykończony w kolorze tytanu oraz obszyty naturalną skórą kosztuje 5000 euro. Za wersje V10 oraz V12 zapłacimy odpowiednio 6500 oraz 8000 euro.

ixoostdock3

Źródło: Ixoost.it

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.