intelliPLUG: inteligentne gniazdko elektryczne

Marek Cekaw
intelliPLUG: inteligentne gniazdko elektryczne

Firma Cnct zaprezentowała nowe akcesorium dla systemów inteligentnego domu. Jest nim produkt o nazwie intelliPLUG, będący inteligentnym gniazdkiem elektrycznym, oferowanym w bardzo przystępnej cenie.

0

Wiele osób chciałoby mieć w domu inteligentne urządzenia, lecz zwykle wiązałoby się to z koniecznością wymiany posiadanego sprzętu na nowocześniejsze modele. Nie jest to jednak wymagane, gdyż taką funkcjonalność można uzyskać znacznie taniej. A zapewnia ją m.in., intelliPLUG firmy Cnct.

Jest to inteligentne gniazdko elektryczne, wyposażone w moduł WiFi, umożliwiający zdalne sterowanie podłączonymi do niego urządzeniami. Przy pomocy smartfona z iOS lub Androidem oraz dedykowanej aplikacji, użytkownik może zdalnie włączać lub wyłączać podpięty do gniazdka sprzęt.

To jeszcze nie wszystko, gdyż możliwe jest programowanie jego działania. Jeśli jesteśmy amatorami kawy, możemy zaprogramować gniazdko w taki sposób, by rano włączyło nasz ekspres. Przed powrotem do domu, możemy włączyć oświetlenie i telewizor, a zastanawianie się czy wyłączyliśmy żelazko nie będzie już konieczne.

intelliPLUG pojawi się w sprzedaży już wkrótce. Za pakiet dwóch gniazdek zapłacimy 19,99 dolarów. Zamówienia składać można na stronie Indiegogo.

giazdko1

Źródło: Indiegogo.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.