iriver LS150: zaawansowany system muzyczny

Jakub Kornacki
iriver LS150: zaawansowany system muzyczny

iriver LS150 jest najnowszym głośnikiem bezprzewodowym, który własnie pojawił się na rynku,. Wysokiej jakości urządzenie to elegancki system muzyczny, który charakteryzuje się dużą mocą, a także funkcjonalnością.

0

iriver LS150 jest trójdrożnym systemem muzycznym, którego działanie opiera się na sześciu różnych głośnikach: dwóch tweeterach, dwóch medium, a także jednym subwooferze i jednym głośniku pasywnym. Całość została skonfigurowana przez inżynierów z Astell&Kern, którzy specjalizują się w produkcji zaawansowanych rozwiązań muzycznych. Konstrukcja, której całkowita moc wyjściowa wynosi 20W jest w stanie wypełnić dźwiękiem całe pomieszczenie.iriver_LS150_1

iriver LS150 jest w stanie nawiązać bezprzewodową współpracę z drugim takim samym głośnikiem, tworząc w ten sposób parę stereo. oprócz tego funkcjonalność głośnika stwarza możliwość połączenia go z ośmioma innymi urządzeniami w system multi-room, który pozwoli wypełnić dźwiękiem cały dom. Wszystkim sterujemy za pomocą dedykowanej aplikacji na wybrane urządzenia mobilne, a same głośniki komunikują się ze sobą za pomocą Wi-Fi.

iriver_LS150_5

iriver LS150 zosrał wyposażony we wbudowany moduł łączności bezprzewodowej Bluetooth, który stwarza możliwość bezprzewodowego strumieniowania muzyki z wybranych odtwarzaczy muzycznych. Oprócz tego producent zastosował standardowe wejście AUX do przewodowego podłączenia odtwarzaczy muzycznych wyposażonych w tradycyjne wejście słuchawkowe. Złącze USB pozwala na podłączenie zewnętrznych nośników pamięci. 

Głośnik bezprzewodowy iriver LS150 niebawem pojawi sikę w sprzedaży, a jego cena będzie wynosiła 1199 zł.

Źródło: iriver, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.