sonoroHiFi: domowy zestaw stereo

Marek Cekaw
sonoroHiFi: domowy zestaw stereo

Niemiecka firma Sonoro zaprezentowała kompaktowy zestaw stereo, oferujący wszystko co potrzeba do słuchania muzyki w domowym zaciszu. Produkt nazywa się sonoroHiFi i wyposażono go m.in., w cyfrowe tunery radiowe oraz odtwarzacz CD, a całość zamknięto w minimalistycznej obudowie.

0

Nie wszyscy lubią rozbudowane systemy audio, preferując urządzenia mniejsze i zgrabniejsze, które łatwiej wtopią się w wystrój naszego mieszkania. Takim sprzętem jest sonoroHiFi, opracowany przez inżynierów niemieckiej firmy Sonoro.

To niewielki zestaw audio, oferujący wszystko co potrzeba do słuchania muzyki. W niewielkiej obudowie o bardzo prostym wzornictwie, znajduje się m.in., odtwarzacz płyt CD oraz radio FM wzbogacone o cyfrowe tunery DAB i DAB+.

sonoroHiFi1

Nie zabrakło także technologii aptX Bluetooth umożliwiającej streaming muzyki z urządzeń przenośnych, a dzięki wejściom RCA oraz optycznym, możemy podłączyć inne źródła dźwięku. Muzyki da się słuchać również w sposób dyskretny, dzięki gniazdu słuchawkowemu.

sonoroHiFi2

sonoroHiFi sprzedawane jest wraz z parą trójdrożnych głośników wyposażonych we własny subwoofer, które zasilane są przez sześć wzmacniaczy mocy.

Produkt oferowany jest w wersji wykończonej na kolor grafitowy lub biały, a na brytyjskim rynku dostępny jest w cenie 1300 funtów.

Źródło: Whathifi.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.