xFyro xS2: wodoodporne słuchawki bezprzewodowe

Marek Cekaw
xFyro xS2: wodoodporne słuchawki bezprzewodowe

Firma xFyro wprowadziła do sprzedaży stylowe słuchawki bezprzewodowe. Model xS2 jest w bezprzewodowy, wyposażony we wbudowany mikrofon oraz dysponuje wodoodporną obudową.

0

xS2 to bardzo lekka i kompaktowa konstrukcja, która waży tylko 5,2 grama. Producent zadbał o funkcjonalność sprzętu, który może być bardzo często użytkowany przez ludzi aktywnych fizycznie, którzy podczas ćwiczeń będą się pocić. Obudowa ma certyfikat IPX7 informujący o odporności na wodę. Użytkownik może więc słuchać muzyki nie tylko podczas biegania w deszczu, ale też pod prysznicem, a nawet pływając w basenie.

xFyro xS2 1

Technologia Bluetooth 4.2 pozwala słuchawkom łączyć się ze smartfonem i transmitować czysty, dobrze zbalansowany dźwięk. Oczywiście nie mogło w nich zabraknąć także wbudowanego mikrofonu pozwalającego odbierać połączenia telefoniczne, zaś technologia redukcji hałasu umożliwi skupienie się na muzyce nawet w głośnym otoczeniu.

xFyro xS2 2

Plusem jest także kompatybilność z asystentami Google Now oraz Siri, natomiast wbudowana bateria pozwoli korzystać ze słuchawek przez około 4 godzin na jednym ładowaniu. Tradycyjnie etui wyposażono w powerbank, który pozwala aż 5-krotnie naładować słuchawki, wydłużając czas ich pracy aż o 20 godzin.

xFyro xS2 3

Słuchawki xFyro xS2 oferowane są w internetowych sklepach w cenie 124,99 dolarów.

Źródło: Gadgetsin.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.