Euro RTV AGD - późnowiosenne promocje na sprzęt AGD

Marek Kowalski
Euro RTV AGD - późnowiosenne promocje na sprzęt AGD

Sprzęt AGD, jak kupić najtaniej? Skorzystajcie z promocji! Specjalnie dla was kontynuujemy cykl publikacji informujących o ciekawych promocjach na różnego rodzaju sprzęt AGD i RTV. Ponownie przygotowaliśmy dla Was ciekawe promocje na sprzęt AGD oferowany przez sklep Euro RTV AGD. Skoro można taniej, to po co przepłacać? Mamy nadzieję, że zakupiony taniej sprzęt przyda się w waszych domach.

0

Każdy z nas potrzebuje co jakiś czas nowego sprzętu AGD, tego nie unikniemy. Jeżeli jednak już trzeba coś kupić, warto znaleźć miejsce, gdzie uda nam się sprawunek załatwić taniej, a nadwyżki środków przeznaczyć na coś przyjemniejszego. Dlatego też przed wami kolejny artykuł z cyklu informacyjnego o promocjach. Postaramy się Wam podpowiadać ciekawe promocje na sprzęt AGD najróżniejszego typu. Udanych zakupów!

RTV Euro AGD - kupując lodówkę Amica otrzymasz odkurzacz za złotówkę

lodówka-odkurzacz

Zaczynamy od promocji na lodówkę polskiej marki Amica. Każdy kto zdecyduje się na zakup chłodziarko-zamrażarki Amica FK3857.3DFX może za - dosłownie - symboliczną złotówkę otrzymać dodatkowo odkurzacz Amica VP 4011. Klikając link zostaniecie przeniesieni do strony sklepu z opisywaną ofertą. Lodówka oferowana w promocji to urządzenie klasy energetycznej A+. Jest to sprzęt chłodniczy typu No Frost (nie wymaga rozmrażania) z chłodziarką w górnej części (o pojemności 288 litrów) i zamrażalnikiem w dolnej (pojemność 97 litrów). Lodówka charakteryzuje się dobrą zdolnością zamrażania (12 kg na dobę). Urządzenie rocznie pobiera 337 kWh energii. Wyposażona jest w specjalny pojemnik Vit Control pozwalający na dłuższe przechowywanie świeżych warzyw i owoców dzięki regulacji wilgotności powietrza. Po dużych zakupach przydatne będą funkcje super chłodzenia i super zamrażania umożliwiające szybkie schłodzenie/zamrożenie kupionych produktów spożywczych. Lodówkę wyposażono również w mechaniczną kostkarkę do lodu. Półki w chłodziarce są wykonane z hartowanego szkła. Za całość zapłacimy 2100 zł. To dobra okazja, tym bardziej że najniższa cena tej lodówki znaleziona przez nas w jakimkolwiek sklepie to właśnie 2099 zł. Odrębnie kupowany odkurzacz Amica VP 4011 kosztuje co najmniej 299 zł (patrz bloczki z cenami poniżej). Zatem - krótko mówiąc - opłaca się.

 

RTV Euro AGD i blendery Bosch tańsze o 23% (VAT)

 blendery-promo

Kolejna ciekawa promocja dotyczy blenderów marki Bosch. Do wyboru mamy blendery ręczne oraz kielichowe różnego typu (w tym także modele zwane "sportowymi". Aby skorzystać z promocji wystarczy dokonać wyboru odpowiadającego nam modelu poprzez stronę promocyjną w sklepie Euro RTV AGD. Po zakupieniu urządzenia (lub ew. kilku modeli) należy wypełnić kupon zgłoszeniowy zamieszczony na witrynie producenta (www.bosch-home.pl) oraz dołączyć skan/zdjęcie dowodu zakupu, skan/zdjęcie kodu kreskowego z opakowania nabytego blendera/blenderów (wycięty kod należy zachować przez 30 dni) oraz zdjęcie opakowania wskazujące że faktycznie wycięliśmy z niego kod kreskowy. Zgłoszenie należy wysłać online do dnia 24.07.2017 r. Premia stanowiąca 23% kwoty zakupu zostanie zwrócona wam przelewem bankowym na podany w zgłoszeniu numer rachunku w terminie do 60 dni od daty wpłynięcia zgłoszenia. Pula premii jest ograniczona.

  • Artykuły w promocji: różnego typu blendery marki Bosch
  • Co możesz zyskać: zwrot podatku VAT, czyli 23 procent zapłaconej kwoty za zakupy
  • Czas trwania promocji: do 18 lipca 2017 (zgłoszenia są przyjmowane do 24 lipca br.).
  • Przejdź do sklepu - udanych zakupów!

RTV Euro AGD i promocja na żelazko lub generator pary marki Tefal

 tefal-promo

Kolejna promocja dotyczy wybranych modeli żelazek i generatorów pary marki Tefal. Jak efektywnie skorzystać z promocji? Wystarczy odwiedzić specjalną stronę promocji w sklepie, a następnie po zakupie wybranego urządzenia wypełniamy formularz zgłoszeniowy na stronie producenta (//promocja.tefal.pl) i wysyłamy wycięty z opakowania kod EAN wraz z nadanym podczas rejestracji numerem zgłoszenia na adres również podany podczas rejestracji. W rezultacie otrzymamy zwrot aż jednej czwartej (25%) ceny zakupu na rachunek bankowy, który podaliśmy w zgłoszeniu.

  • Artykuły w promocji: wybrane modele żelazek i generatorów pary marki Tefal
  • Co możesz zyskać: zwrot 25 procent kwoty zakupu w formie przelewu na twoje konto
  • Czas trwania promocji: do 31 lipca 2017 roku.
  • Przejdź do sklepu - udanych zakupów!

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.