IFA 2013 - Te telewizory są naj...

Najlepsze telewizory berlińskich targów

Marek Kowalski
IFA 2013 - Te telewizory są naj...

Każde targi branżowe to okazja dla producentów do zaprezentowania światu czegoś oszałamiającego. Ten swoisty wyścig zbrojeń, w których stawką jest konsument w tegorocznych targach osiągnął naprawdę imponujące rozmiary. Nie było jednego lidera, niemal wszyscy liczący się gracze na rynku mieli co pokazać.

4

IFA 2013 - telewizory

Na stoisku, czy też raczej w hali wynajętej przez firmę LG telewizorem klasy "naj" był z pewnością widoczny na zdjęciu 77-calowy telewizor z ekranem OLED zdolnym do wyświetlenia obrazu Ultra HD. Nietrudno zauważyć że telewizor ten ma zakrzywiony ekran. Ma to zapewnić komfort oglądania porównywalny z tym, jakiego doświadczamy w profesjonalnych kinach IMAX. Zastosowanie matrycy OLED gwarantuje doskonały kontrast bez względu na kąty patrzenia, które zresztą ze względu na samą krzywiznę panelu, nie są stałe. To obecnie największy na świecie ekran 4K z matrycą OLED.

Waszym zdaniem

dodama00

Nowinki ale nie dla wszystkich, cena TV 65 cali to pewnie koszt minimum 10000 zł jak nie więcej a może się mylę ?

vhdl00

Telewizory coraz lepsze, filmy coraz gorsze....

LukeT00

Docierający do nas Full HD to najczęściej 1080i czyli 1920 x 540. Niech zaczną od emisji prawdziwego FHD, czyli 1080p25 albo jeszcze lepiej p50, a potem kuszą UHD...

krzesislawa00

Telewizory coraz lepsze, programów coraz więcej i same okropne beznadziejne seriale. Dzięki Bogu że jest radio.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.