Maszyny do szycia - relikt z przeszłości? Nic bardziej błędnego

Skąpiec.pl
Maszyny do szycia - relikt z przeszłości? Nic bardziej błędnego

W dobie sklepów sieciowych i galerii handlowych na każdym kroku myślimy, że aby być oryginalnym, wystarczy robić zakupy w sklepie innym niż reszta znajomych. Maszyny do szycia to jeden z nielicznych przykładów, gdy technologia wychodzi naprzeciw modzie, a my możemy zejść z utartych schematów na ścieżkę oryginalności i indywidualnie kreować swój świat.

1

Jeśli stoisz przed wyborem swojej pierwszej w życiu maszyny do szycia, na początek wybierz urządzenie wyposażone w podstawowe, przydatne funkcje. Nie ma sensu kupować zaawansowanej technicznie maszyny, gdyż nie dysponując jeszcze odpowiednimi umiejętnościami, z pewnością nie będziesz w stanie wykorzystać jej potencjału. Zwróć uwagę na maszyny z niewielką ilością ściegów. Najważniejsze z nich to ścieg prosty i ściegi do obrzucania. Dobrym wyborem będzie model z płynną regulacją gęstości i szerokości każdego ściegu. Upewnij się również, czy maszyna posiada możliwość przynajmniej podstawowej zmiany położenia igły.

Poszukując maszyny do szycia, która ma posłużyć przez lata, warto zwrócić na funkcje dodatkowe, które oferują nam poszczególne modele. Wpływają one bezpośrednio na wygodę i ergonomię pracy. Z tych funkcji możemy wyróżnić: nawlekacz igły, nożyk w obudowie maszyny służący do obcinania nici, metalową płytkę ściegową z podstawową podziałką oraz regulację docisku stopki. Oto kilka propozycji urządzeń, dzięki którym uszyjesz samodzielnie oryginalne ubrania oraz dodatki do dekoracji domu. Sprawdź ich ceny!

Redstar S200

Redstar S200

Komputerowa maszyna do szycia marki Redstar to produkt stworzony z myślą o nowicjuszach krawiectwa. Producent wyposażył ją w sto ściegów, małe i duże litery alfabetu, symbole oraz znaki specjalne. Maszyna daje również możliwość regulacji parametrów wybranych ściegów. Jej obsługa odbywa się przy pomocy klawiatury z przyciskami oraz wyświetlacza LCD. Maszyna S200 posiada automatyczny nawlekacz igły, regulowany docisk stopki oraz regulację prędkości pracy. Zobacz ofertę!

Pfaff Select 3.2

Pfaff Select 3.2

Profesjonalna maszyna do szycia, która wyróżnia się miękką i cichą pracą. Komfortowe funkcje, w które producent wyposażył urządzenie, to pozycjonowanie igły, oświetlenie LED oraz możliwość nawlekania szpulki bezpośrednio na igłę. Nowoczesny, pionowy chwytacz rotacyjny zapewnia dokładność i precyzję wykonywanych ściegów. Spora przestrzeń pod stopką, wynosząca maksymalnie aż 11 mm umożliwia bardzo wygodne szycie grubych i ciężkich materiałów. W zestawie znajduje się 27 ściegów. Zobacz ofertę!

Łucznik 2070 Malwina

Łucznik 2070 Malwina

Elektroniczna maszyna do szycia od polskiej marki Łucznik pomoże ci urzeczywistnić pokłady kreatywności. Wyróżnia się cichą pracą, wyświetlaczem z którego odczytasz numer wybranego ściegu, prawie 100 rodzajów ściegów do wyboru oraz wolne ramię do dokładniejszego szycia. Maszyna posiada również funkcję automatycznego nawlekania igły, regulację prędkości oraz możliwość nawijania nici na szpulkę, z automatycznym odcięciem nawijania po pełnym nawinięciu. Zobacz ofertę!

Łucznik MINI

Łucznik MINI

Tradycyjna maszyna do szycia w wersji mini, posiadająca zasilanie sieciowe lub bateryjne. Doskonale sprawdzi się w rękach początkującego użytkownika. Posiada 12 programów szycia, funkcję automatycznego szycia, obrzucania ziurek, przyszywania guzików oraz mechanizm nawlekania nici. Możesz także korzystać z funkcji szycia wstecznego, co zdecydowanie ułatwia pracę na maszynie. Zobacz ofertę!

Brother RL425

Brother RL425

Maszyna mechaniczna RL425 to świetne urządzenie dla wszystkich rozpoczynających przygodę z krawiectwem. Dzięki swojej konstrukcji i metalowym podzespołom będzie służyła użytkownikowi przez długi czas. Producent wyposażył ją w 26 ściegów użytkowych oraz szereg funkcji, jak choćby półautomatyczne obszywanie dziurki, szycie podwójną igłą czy regulacja długości ściegów. Zobacz ofertę!

Singer 8280

Singer 8280

Maszyna ta posiada 7 ściegów, regulację naprężenia nici i siły docisku stopki oraz automatyczny nawijacz szpulek. Zobacz ofertę!

Łucznik 2008 Weronika

Łucznik 2008 Weronika

Ta maszyna przeznaczona jest dla amatorów szycia, który dopiero rozpoczynają przygodę z szyciem. 22 programy gwarantują szeroki wachlarz możliwości. Zobacz ofertę!

Gritzner Dorina 323

Gritzner Dorina 323

Kolejna propozycja, to maszyna, która posiada 23 ściegi oraz wysoką tolerancję na częste popełnianie błędów przez nowicjuszy. Dzięki płynnej regulacji stopki bez obaw możesz pracować zarówno z delikatnym, jak i grubym, topornym materiałem. Zobacz ofertę!

Janome E1015

Janome E1015

Maszyna marki Janome wyposażona jest w 15 ściegów oraz półautomatyczny system obszywania dziurki. Posiada także pełną regulację długości oraz szerokości ściegu. Zobacz ofertę!

Toyota ECO34

Toyota ECO34

Toyota to nie tylko samochody. Maszyna japońskiej marki dzięki możliwości wyboru aż 34 programów szycia jest narzędziem niezwykle uniwersalnym, a jednocześnie bardzo dokładnym. Zobacz ofertę!

Waszym zdaniem

arkadiuszczarnecki2600

jak ktoś się zastanawia nad łucznikiem to mam kod rabatowy, jakby ktoś chciał to niech korzysta :) miał być ważny 2 dni ale działa nadal, mają jakiś błąd chyba :D więc spieszcie się puki nie ogarnęli tego :D https://galerialucznik.pl/client-rebate.php?discount_code=367GS2

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.