Najpopularniejsze lodówki z kostkarką

Skąpiec.pl
Najpopularniejsze lodówki z kostkarką

Lodówka to jeden z najważniejszych sprzętów AGD w naszym domu. Dzisiaj rozwój technologii dotknął również i te urządzenia. Możemy nawet kupić lodówkę z funkcjami smart, która poinformuje nas o konieczności dokonania zakupów, gdy zapasy któregoś z produktów zaczną się kończyć. Są też lodówki, których nie musimy otwierać, żeby zobaczyć, co jest w środku. My jednak postanowiliśmy przyjrzeć się modelom z naprawdę praktyczną funkcją, którą bez wątpienia często będziemy używać, czyli kostkarką do lodu. 

0

Prezentujemy poniżej pięć najpopularniejszych urządzeń wraz z ich krótką charakteryzacją. Dane pochodzą z internetowej porównywarki cen i od razu widać, że jej użytkownicy najczęściej poszukiwali produktów marki Samsung.

 

Samsung RF62QERS

Samsung RF62QERS

Najpopularniejszym modelem w tym zestawieniu jest lodówka od Samsunga oznaczona serią RF62QERS z drzwiami w rodzaju French Door. Wyposażona jest ona w system No Frost, który kontroluje temperaturę i nie dopuszcza do powstania szronu. Lodówek wyposażonych w ten system nie musimy odmrażać i oczyszczać z lodu. Chłodziarka ma pojemność 329 litrów, przy szerokości urządzenia 82 cm i wysokości 173,3 cm. Sama zamrażarka pomieści natomiast 110 litrów. Inny ważny parametr, to poziom hałasu emitowanego podczas pracy. W tym wypadku to maksymalnie 42 dB. Ten model został sklasyfikowany na A+ pod względem efektywności energetycznej, więc jest to niezły wynik, choć nie najwyższy. Z dodatkowych funkcji lodówka posiada oczywiście kostkarkę oraz dystrybutor wody. Sprawdź ofertę.

Samsung RR39M7320S9/EO

Samsung RR39M7320S9

Drugie miejsce pod względem popularności w internetowej porównywarce cen należy obecnie do kolejnej lodówki Samsung. Tym razem jest to klasyczny model z pojedynczymi drzwiami, a co za tym idzie, kosztuje sporo mniej od swojego większego poprzednika opisanego powyżej. Oczywiście mógłby być droższy, gdyby znacznie różnił się funkcjami, czy zastosowanymi komponentami. Lodówka ma 375 litrów powierzchni całkowitej, przy wymiarach 185,3 cm wysokości i 59,5 cm szerokości. Nie musimy martwić się o odmrażanie, bo tej klasy sprzęt jest oczywiście wyposażony w funkcję No Frost. Oprócz tego system All-Around Cooling dba oto, by cała przestrzeń była równomiernie schłodzona. Każdy domownik na pewno doceni w tej lodówce możliwość swobodnego rozmieszczania pojemników Adjustable Bins. Oczywiście najbardziej wszystkim spodoba się kostkarka, szczególnie latem lub podczas domówki. Sprawdź ofertę.

Beko CNE 520E23 ZDX

Beko CNE 520E23 ZDX

Na trzecim miejscu znalazła się lodówka Beko. Jej wysokość wynosi 192 cm, a szerokość i głębokość po równo 70 cm. Pojemność użytkowa chłodziarki to 326 litrów, a zamrażarki 124 litry. Beko stosuje w swoich lodówkach system NeoFrost, który odpowiada za eliminowanie szronu i lodu. W stosunku do tradycyjnych lodówek wyróżnia go rozdzielenie obiegów powietrza w części chłodzącej i mrożącej. Miłośnikom świeżych warzyw spodoba się obszerna komora EverFresh+, która według producenta ma zapewniać do 30 dni świeżości. W tej lodówce nie doświadczymy nieprzyjemnych zapachów, dzięki aktywnemu jonizatorowi, który na bieżąco neutralizuje bakterie i wirusy. Główna bohaterka tego zestawienia, czyli kostkarka do lodu, posiada praktyczny pojemnik i tackę na wodę. Dla roztrzepanych przydatny będzie z kolei alarm otwartych drzwi. Sprawdź ofertę.


LG GSJ961PZBZ

LG GSJ961PZBZ

Lodówka od LG w wielu sklepach internetowych należy do bestsellerów w swojej klasie. Trzy pierwsze i najważniejsze jej cechy, którymi chwali się sam producent, to większa pojemność, nowy system Door-in-Door oraz funkcje Nature Fresh. Zacznijmy jednak od najważniejszych informacji. Lodówka ma pojemność całkowitą aż 600 litrów i wymiary 91,2 x 179 x 73,8 cm. Klasa efektywności energetycznej została oznaczona jako A++. Straty zimnego powietrza są mniejsze głównie dzięki Door-in-Door, czyli drzwiom w drzwiach z półkami szybkiego dostępu. Kostkarka z systemem lodu Slim SpacePlus wyposażona jest w łatwy do napełniania zbiornik na wodę, niewymagający podłączenia do instalacji wodociągowej. Warto wspomnieć też o technologii Fresh Balancer opracowanej przez LG, która zapewnia odpowiedni poziom wilgotności w pojemniku na warzywa. Poza tym filtr Pure N Fresh skutecznie neutralizuje nieprzyjemne zapachy wewnątrz lodówki. Sprawdź ofertę.


Samsung RS51K57H02C

Samsung RS51K57H02C

Na ostatnim miejscu zestawienia lodówek pod względem popularności modeli z kostkarkami znalazła się kolejna propozycja od Samsunga. To urządzenie również jest wyposażone w wiele różnych technologii odpowiadających za utrzymanie czystości i ułatwiających nam jego obsługę. Na przykład technologia Twin Cooling zapewnia niezależny nawiew powietrza w chłodziarce i zamrażarce, system No Frost zapobiega gromadzeniu się szronu i lodu, a alarm otwartych drzwi napomni nieostrożnych. Projektanci tego modelu zadbali, by korzystało nam się z niego jak najlepiej. Mamy do dyspozycji sporo ustawnych półek, tacę i pojemniki. Kostkarkę musimy pochwalić za to, że przystosowana jest nawet do wysokich naczyń. Wysokość tej lodówki to 178,9 cm, szerokość 91,2 cm, a głębokość bez drzwi 61,2 cm. Pojemność użytkowa chłodziarki wynosi 342 litry, a zamrażarki 218 litrów. Sprawdź ofertę.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.