Pralki z funkcjami smart - popularne modele

Magda Spernacka
Pralki z funkcjami smart - popularne modele

Rewolucja technologiczna nastąpiła nie tylko w przypadku telefonów komórkowych, komputerów czy telewizorów, ale przeszła właściwie na całą płaszczyznę urządzeń elektronicznych. Obecnie możemy ułatwiać sobie życie, korzystając z wysoko rozwiniętych urządzeń AGD. Całkowicie nową technologią, która nie tak dawno pojawiła się na rynku jest… inteligentna pralka!

 

0
Spis treści
  1. Pralki smart

Pralki smart

Pralkę taką wyposażono w moduł WiFi. Dzięki możliwości łączenia się z pralką, możemy włączyć i wyłączyć ją w każdym momencie. To znacznie ułatwi pracę osobom, które w ciągu dnia mają wiele innych obowiązków. Wystarczy włożyć do bębna ciuchy, pójść do pracy i za pomocą smartfona lub telefonu uruchomić pralkę tak, aby po powrocie do domu móc rozwiesić pranie. Zyskujemy dzięki temu sporo cennego czasu. Oprócz samej możliwości włączania i wyłączania, możemy również kontrolować całą pracę naszego urządzenia. W przypadku awarii i błędów, system sam potrafi wskazać problem, wysyłając odpowiednie komunikaty na naszą aplikację.

Jeżeli zastanawiasz się nad kupnem smart pralki, poniżej przedstawiamy kilka produktów, na które warto zwrócić uwagę.

1. Samsung WW70K5213WW

Inteligentna pralka firmy Samsung, ładowana od frontu. Wyposażona została w technologię Eco Bubble, która zapewnia efektywność prania nawet w niskich temperaturach. Piana, która powstaje ze środka piorącego, w szybkim tempie wnika w tkaniny i usuwa nawet najtrudniejsze zabrudzenia. Dodatkowym atutem tego urządzenia jest możliwość dokładania ubrań w trakcie prania. Wystarczy otworzyć specjalne, dodatkowe drzwiczki AddWash i wsunąć tam zapomnianą garderobę. Można to wykonywać również w trakcie płukania czy odwirowywania. Pralka jest wyposażona w funkcję WiFi, dzięki której możesz kontrolować pracę swojego urządzenia. W każdej chwili, będąc poza domem masz możliwość włączenia lub wyłączenia pralki. Poinformuje Cię ona również w momencie, kiedy w trakcie jej pracy powstanie jakiś błąd lub awaria. Najwyższa prędkość wirowania pralki to 1200 obrotów na minutę, dzięki czemu efektywnie usuwa wilgotność i gwarantuje szybkie schnięcie prania. Dzięki pojemności do 7 kg możesz w trakcie jednego cyklu wyprać więcej rzeczy. Pomieści również koce, poduszki oraz kołdrę letnią. Idealnie nadaje się do korzystania przez małą rodzinę.

sams

2. LG F10U2QDN0

Pralka ładowana od frontu firmy LG z wyświetlaczem informującym o aktualnych ustawieniach. Oferuje aż 13 programów prania, dlatego masz pewność, że do każdego rodzaju tkaniny dobierzesz odpowiednie opcje. Wyposażono ją w technologię 6 Motion, która gwarantuje efektywne pranie i ochronę materiałów. Automatycznie dobiera ruchy bębna dostosowując je do rodzaju tkaniny, wybranego przez nas cyklu oraz poziomu zabrudzenia. Zminimalizowano również poziom hałasu za pomocą połączenia silnika razem z bębnem. Pralka pracuje ciszej, bo nie posiada specjalnego paska klinowego, który wprawia bęben w ruch. System Smart Diagnosis pozwala na szybkie odnalezienie usterki w urządzeniu. Wystarczy połączyć go ze swoim smartfonem, by uzyskać wszelkie potrzebne informacje, które natychmiast zostaną wysłane do serwisu. Pojemność bębna to 7 kg, a najwyższa ilość obrotów na minutę wynosi 1000. Wirowanie możemy regulować i dostosowywać do własnych potrzeb.

lg1

 

3. Samsung WF70F5E0W2W

Smart pralka firmy Samsung poradzi sobie z każdym zabrudzeniem. A wszystko dzięki zastosowanej technologii Eco Bubble(TM), która jeszcze przed rozpoczęciem prania tworzy pianę, która błyskawicznie wnika w tkaninę. Dzięki funkcji Stain Away pralka jest w stanie usunąć nawet trudne plamy po winie, czekoladzie, trawy, czy nawet te z przecieru pomidorowego. Efektywność oraz delikatność prania gwarantuje również technologia Diamond Drum. Wewnątrz bębna zamontowano wyprofilowane otwory, które chronią każdy materiał przed uszkodzeniem. Smart Check to jedna z wielu funkcji, jakie pralka posiada. Wystarczy zainstalować odpowiednią aplikację na swoim telefonie, by zaoszczędzić czas i pieniądze na mechanika. System ten wykrywa wszelkie usterki i często sam również proponuje rozwiązania. Dużym atutem tego modelu jest także technologia Fuzzy Logic, dzięki której pralka sama dobiera odpowiednią ilość wody na podstawie tego, ile i jakie tkaniny się obecnie w niej zajmują. A 12000 obrotów na minutę gwarantuje usuwanie wilgoci i szybsze schnięcie prania.

sams2

 

4. Candy CS4 1061D3

Jeżeli szukasz oszczędnej pralki, zarazem pracującej efektywnie, Candy Smart jest dobrym wyborem. Technologia Fuzzy Logic kontroluje całą pracę urządzenia, dostosowując takie parametry jak prąd czy woda do stosunku ilości tkanin znajdujących się w bębnie. Pralka została wyposażona również w specjalną funkcję, która kontroluje ilość piany. Jeżeli jest jej za dużo, uruchamia dodatkowe płukanie i masz pewność, że twoje ubrania będą zawsze dobrze wypłukane. Urządzenie posiada również funkcję AquaPlus. Ta antyalergiczna automatyka prania dba o to, aby przy wypłukiwaniu płynów nie pozostawały resztki detergentów. Każdy użytkownik może kontrolować pralkę indywidualnie za pomocą funkcji Smart Touch. Wystarczy zainstalować specjalną aplikację na swoim smartfonie bądź tablecie i połączyć się z urządzeniem. Uzyskasz dostęp do aż czterdziestu różnych programów prania. Dzięki aplikacji możesz również opóźnić star pracy pralki, a także sprawdzić swoje statystyki. Dużym atutem jest również możliwość rozwiązywania wszelkich awarii. Jeżeli urządzenie ulegnie uszkodzeniu, użytkownik dostaje powiadomienie na telefon z informacjami o stanie technicznym, dzięki czemu zaoszczędzić nie tylko swoje pieniądze, ale również i czas mechanika. Bęben o pojemności 6 kg najlepiej sprawdzi się u małych rodzin. Maksymalny poziom wirowania to 1000 obrotów na minutę.

candy

 

5. LG FH4U2VDN1

Nowoczesna pralka firmy LG zapewniająca niskie zużycie energii. System TurboWash skraca czas prania do 59 minut, oszczędzając przy tym mnóstwo prądu. Efektywność w usuwaniu plam gwarantuje zastosowana w pralce technologia Jet Spray. Woda jest rozpylana pod ciśnieniem, a szybki ruch bębna i działające siły odśrodkowe sprawiają, że głęboko wnika w tkaniny, radząc sobie z każdymi plamami. Atutem tego urządzenia jest możliwość dokładania rzeczy w trakcie prania. Wystarczy nacisnąć specjalny przycisk zatrzymujący pralkę i wrzucić tkaniny. Pojemność bębna to 9 kg, także pomieści wiele ubrań w ciągu jednego cyklu. Dlatego polecamy tę pralkę większym rodzinom. Maksymalny poziom wirowania to 1400 obrotów na minutę. Dzięki temu z Twojego prania zostanie wyeliminowana wilgoć, co sprawi, że znacznie szybciej wyschnie.

lg2

 

Spis treści
  1. Pralki smart

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.