Relacja z Samsung Forum 2013

Koreańska inwazja na Monako

Marek Kowalski
Relacja z Samsung Forum 2013

Księstwo Monako, drugie po Watykanie, najmniejsze państwo-miasto na świecie i jedno z trzech współcześnie istniejących tego typu tworów (jest jeszcze Singapur) było miejscem wybranym przez Samsunga na organizację corocznego Samsung Forum. Wydarzenia, dzięki któremu mogliśmy zapoznać się z bogatą ofertą koreańskiego producenta na najbliższe miesiące.

0

Monako powitało grupę dziennikarzy z całego świata wyjątkowo ładną, słoneczną, ciepłą (17 stopni) pogodą. Cóż, sródziemnomorski, podzwrotnikowy klimat państwa rządzonego przez dynastię Grimaldi robi swoje i fakt, że mamy wciąż zimę, luty i to wciąż Europa stracił jakby na znaczeniu.

Nie dane nam było jednak rozkoszować się przyjemną aurą. Naszym celem był efektowny, położony tuż nad brzegiem Morza Śródziemnego budynek Grimaldi Forum. To nowoczesne centrum konferencyjne oferujące wynajmującym go wystawcom około 35 tysięcy metrów kwadratowych powierzchni z daleka przykuwa wzrok efektowną bryłą konstrukcji, wyróżniającą się nawet na tle nieszablonowej i bogatej architektury Monako.

Samsung Forum 2013

Nie pozostało nam zatem nic innego jak zagłębić się w przestronne wnętrza budynku Grimaldi Forum i rozpocząć eksplorację nowości koreańskiego producenta. Czekało na nas mnóstwo telewizorów, sprzęt audio, akcesoria, sprzęt AGD i wiele więcej.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.