Żelazka do 300 zł - popularne modele

Magda Spernacka
Żelazka do 300 zł - popularne modele

Żelazko to kolejne urządzenie, które znajduje się niemal w każdym domu. Nie wszyscy przepadają za prasowaniem, ale przygotowanie nienagannego ubioru najczęściej nie jest możliwe bez pomocy żelazka. Poniżej publikujemy przegląd żelazek do 300 złotych, które najczęściej wybierają użytkownicy porównywarki cen Skąpiec.pl.

0

Bosch TDA503011P

 Bosch TDA503011P

 

Najczęściej wybieranym żelazkiem do 300 zł jest Bosch TDA503011P, które - jak się okazuje - jest również najtańszym w naszym zestawieniu. Ten model dzięki stopie CeraniumGlissée wyposażonej w trzy strefy rozmieszczenia kanałów parowych ułatwi nam prasowanie, a moc do 3000 W sprawi, że żadne zagniecenia nie będą nam uprzykrzać życia. O bezpieczeństwo użytkownika dba specjalny czujnik, który w przypadku dłuższego bezruchu automatycznie odcina dopływ prądu.

 

Philips GC4410

Philips GC4410

 

Produkt marki Philips nie ma tak dużej mocy jak jego poprzednik, jednak wyróżnia się kilkoma innymi cechami, które na pewno okażą się pomocne. Jedną z nich jest bardzo silne uderzenie pary (do 130 g); to właśnie ono przyjdzie nam z pomocą, gdy trafimy na trudne do wyprostowania zagniecenia. Dodatkową zaletą jest bardzo łatwo poruszająca się po każdym materiale stopa SteamGlide, której niestraszne są zadrapania. Miłym zaskoczeniem jest przewód zasilający mający aż 3 m. Taka długość zapewni swobodę w manewrowaniu po desce.

 

Philips GC4527/00


 

Philips GC4527

Model Azur Performer Plus (oznaczenie GC4527) wyróżnia się wspaniałym wyglądem, wbudowanym pojemnikiem na kamień oraz doskonale radzącą sobie funkcją samoczyszczenia stopy żelazka. Bardzo dobrym pomysłem było wyposażenie żelazka w końcówkę Triple Precision, której kształt ułatwia prasowanie obok guzików czy pomiędzy plisami. Musimy również przyznać, że sporym ułatwieniem jest automat dopasowujący odpowiednią ilość pary do temperatury, jaką używamy przy danej tkaninie.

 

Tefal SV5030

Tefal SV5030

 

Na czwartej pozycji znajduje się jedyna w naszym zestawieniu stacja parowa, wyposażona w specjalny zbiornik na wodę o pojemności 1,2 l. Pojemnik wyposażono w łatwo dostępny wkład filtrujący przedłużający czas życia całego urządzenia. Tefal Purley&Simply do pełnego nagrzania potrzebuje zaledwie dwie minuty.

 

Bosch TDA703021

 

Bosch TDA703021

 

Nasz ranking najpopularniejszych żelazek do 300 zł zamyka kolejny produkt firmy Bosch. To, czym zaskarbił sobie uwagę użytkowników, jest jego zaawansowanie technologiczne oraz bezpieczeństwo. Specjalny czujnik dotyku wyłącza grzanie, gdy urządzenie nie jest trzymane w ręce, a blokada DripStop zapobiega powstawaniu plam od kapania podczas prasowania w niskich temperaturach. Funkcja AntiShine jest czymś, co docenią fani ciemnych i delikatnych ubrań — zmniejsza ryzyko wystąpienia wybłyszczeń.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.