Akcesoria do stylizacji włosów. Poradnik

Zapanować nad fryzurą

Daria Kowalska
Akcesoria do stylizacji włosów. Poradnik

Dla każdej z nas idealna fryzura to obiekt pożądania, tylko dlaczego taki trudny do osiągnięcia? Sylwester lada moment, nie mówiąc o zbliżającym się karnawale, a na naszych głowach chaos? Jeżeli na powyższe pytanie odpowiedziałyście twierdząco, ten tekst jest z pewnością dla Was. W ferworze świątecznych przygotowań nie zawsze jest czas, aby udać się do fryzjera. Wizyta u profesjonalisty wiąże się również z niemałym wydatkiem, a tych w gorącym przedświątecznym okresie nam nie brakuje.

0

Dla każdej z nas idealna fryzura to obiekt pożądania, tylko dlaczego taki trudny do osiągnięcia? Święta tuż – tuż, sylwester lada moment, nie mówiąc o zbliżającym się karnawale, a na naszych głowach chaos? Jeżeli na powyższe pytanie odpowiedziałyście twierdząco, ten tekst jest z pewnością dla Was. W ferworze świątecznych przygotowań nie zawsze jest czas, aby udać się do fryzjera. Wizyta u profesjonalisty wiąże się również z niemałym wydatkiem, a tych w gorącym przedświątecznym okresie nam nie brakuje.

Postaramy się więc podpowiedzieć, z jakich urządzeń dostępnych na rynku warto skorzystać, aby choć trochę okiełznać nasze włosy. Z półek sklepowych spoglądają na nas przeróżne urządzenia do stylizacji włosów, począwszy od suszarek, prostownic, lokówek suszarko – lokówek i innych sprzętów pomocnych w ujarzmieniu fryzury. Warto przyjrzeć im się z bliska, szczególnie że producenci oferują coraz ciekawsze rozwiązania, dołączając do standardowych urządzeń dodatkowe akcesoria w postaci nakładek. Dzięki temu na przykład zwykła suszarka staje się urządzeniem wielofunkcyjnym.

Urządzenia do stylizacji włosów. Poradnik

Aby odnaleźć się w tym gąszczu produktów, należy zadać sobie pytanie, czego oczekujemy po sprzęcie. Przed dokonaniem trafnego wyboru warto mieć wiedzę na temat gatunku, grubości i kondycji naszych włosów. Od tego bowiem zależy, które urządzenie spełni nasze oczekiwania i poradzi sobie w ułożeniu upragnionej fryzury. Warto zwrócić uwagę na jakość urządzenia oraz materiały, z których je wykonano. Dla wielu z nas ważna jest również cena, sprawdzona marka producenta, nowinki techniczne, czy rozwiązania ekologiczne, zastosowane w urządzeniach. Warto zwrócić uwagę na komfort użytkowania sprzętów, czyli dostatecznie długi kabel, łatwość utrzymania w czystości, specjalne zamknięcia (w przypadku prostownic), czy antypoślizgowe uchwyty. Kryteriów wyboru jest mnóstwo. Podpowiemy, za pomocą których urządzeń można osiągnąć idealną fryzurę bez pomocy profesjonalnego stylisty.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.