Co student w pokoju mieć powinien - poradnik

Studencka wyprawka

Agnieszka Serafinowicz
Co student w pokoju mieć powinien - poradnik

Przed nami rozpoczęcie nowego roku studenckiego. Niezależnie od emocji wywołanych przeżyciami związanymi ze zdawaną niedawno maturą i wyborem dalszego kierunku kształcenia, wielu tegorocznych maturzystów czeka jeszcze jedna, prawdziwa rewolucja w ich życiu - wyprowadzka z rodzinnego domu związana z wyborem wyższej uczelni, która ma siedzibę poza miejscem zamieszkania.

2

Akademik, stancja, czy wynajęty pokój w mieszkaniu studenckim - te wybory już padły. Ale i tutaj warunki bywają różne: zbyt mały metraż pokoju, łazienka trzy piętra niżej, brak aneksu kuchennego czy ograniczony dostęp do kuchni i sprzętów AGD codziennego użytku mogą skutecznie skomplikować i tak niełatwy los studenta, zwłaszcza studenta pierwszego roku, dla którego nowe jest wszystko – nie tylko szkoła i koledzy, ale całe otoczenie.
Skompletowanie kilku podstawowych sprzętów, poprzedzone ich przemyślanym wyborem, z pewnością pomoże się odnaleźć w tej niecodziennej sytuacji i ułatwić życie z dala od domu przez kilka najbliższych lat.

Co student w pokoju mieć powinien - poradnik

Waszym zdaniem

marylu00

Nie pomyślałam o autorze, że zwariował, gdyż pozwoliłam sobie potraktować ten artykuł jako żartobliwy. I na tym może poprzestańmy :)

Ola170300

Oj, pamiętam te czasy walk i ciągłego poszukiwania odkurzacza w akademiku (jeśli już się postanowiło posprzątać;)), wiecznie brudną kuchnię - jedną na piętro - do której strach było wchodzić i wożenie ciuchów do prania do domu. Co sprytniejsi wysyłali paczki kurierem :). Takie wyposażenie faktycznie przydałoby w każdym pokoju, tylko z reguły wydaje się, że te sprzęty są bardzo drogie, ale jak się okazuje – niekoniecznie.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.