Czym sprzątać dom i mieszkanie - przegląd urządzeń

Maksimum czystości, minimum wysiłku

Krzysztof Pojawa
Czym sprzątać dom i mieszkanie - przegląd urządzeń

Każdy, kto dba o swój dom wie, jak trudnym zadaniem jest utrzymanie w nim porządku. Wycieranie kurzy, odkurzanie, mycie podłóg i okien… można by wymieniać w nieskończoność. Podpowiadamy, jakie urządzenia sprawią, że te przykre obowiązki staną się choć trochę przyjemniejsze, mniej wyczerpujące i czasochłonne. Tym, którzy dopiero zaczynają swoją wielką przygodę z własnym domem pokażemy, jaki sprzęt sprzątający zdecydowanie powinien się w nim znaleźć.

2

O tym, że odkurzacz jest jednym z najważniejszych sprzątających urządzeń domowych nie trzeba przekonywać chyba nikogo. Bez niego utrzymanie w czystości domu lub mieszkania jest jeśli nie niemożliwe, to bardzo utrudnione. Pozostaje tylko pytanie, jaki odkurzacz wybrać?

Rowenta Silence force Extreme RO5921

Podstawowym i często wybieranym przez rzesze konsumentów rozwiązaniem jest wybór tradycyjnego odkurzacza workowego, jakim jest np. przetestowany już przez nas model Rowenta Silence Force Extreme RO5921. Wyposażony w sporą ilość akcesoriów sprzątających – m. in. szczotki do mebli i parkietów, ssawkę do tapicerki i klasyczną szczelinówkę – odkurzacz o mocy 1100 W charakteryzuje się również bardzo cichą i efektywną pracą. Zastosowano w nim również antyalergiczny filtr HEPA. Ten odkurzacz kosztuje prawie 1000 złotych, jeśli jednak szukacie naprawdę dobrego sprzętu i dysponujecie taką gotówką, to jest on zdecydowanie wart zakupu.

Waszym zdaniem

fuzzy198100

Ja jestem bardzo ciekawy tej braavy. Roomba u mnie super sié sprawdza, a to do mycia podłogi z kolei zaczęło mnie strasznie kusić. Cóż apetyt rośnie w miarę niecheci do sprzątania ;)

fuzzy198100

Ha! Kupiłem Braave. Przyjechał do mnie w środę i oczywiście jak małe dziecko na zabawkę parzyłem jak zmywa podłogę. :) Radzi sobie bardzo dobrze.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.