Jak wybrać lodówkę?

Chłodna kalkulacja

Agnieszka Serafinowicz
Jak wybrać lodówkę?

Wybór lodówki tylko pozornie wydaje się prosty. W rzeczywistości trzeba zachować właściwe proporcje między potrzebami, możliwościami finansowymi, docelową lokalizacją sprzętu i funkcjonalnością współczesnych urządzeń. Co wybrać? Jakimi kryteriami się kierować? Na co zwrócić uwagę?

0

Wstęp

Lodówka to jedno z tych urządzeń, bez którego trudno się obejść. Kupujemy ją raz na kilka lat, dlatego przez zakupem warto się chwilę zastanowić i dokładnie sprawę przemyśleć, ponieważ mimo zatrzęsienia towaru w sklepach na fachową pomoc nie zawsze możemy liczyć.

Lodówki

Sprzedawca co prawda na ogół chętnie poda wszelkie parametry urządzenia, ale przecież nie doradzi w kwestii doboru optymalnej wielkości, pojemności, kształtu, kolorystyki czy najbardziej odpowiadającego potrzebom wyposażenia wnętrza lodówki.

Po nieprzemyślanym zakupie nie tylko ogromny rachunek za prąd może być dla nas zaskoczeniem. Niemiłą niespodzianką może okazać się również nagła i niespodziewana zamiana wymarzonej nowoczesnej lodówki w zawadzającego na każdym kroku, niefunkcjonalnego kolosa, który mimo swoich dużych gabarytów i sporej pojemności podawanej przez producenta mieści w sobie zaskakująco mało produktów, do których trudno się dostać a na dodatek atakuje nas wysypującą się zawartością przy każdorazowym otworzeniu zamrażalnika.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.