Nawigacja GPS jako prezent

Systemy nawigacji satelitarnej popularne wśród nabywców

Adam Kwiatkowski
Nawigacja GPS jako prezent

Zmieniające się obszary zurbanizowane wymagają stałego uzupełniania informacji o mapach. Od papierowych wersji map drogowych odeszliśmy dawno, żaden wydawca nie jest w stanie przygotować dziesiątków aktualizacji mapy miasta w roku. Możliwością taką dysponują producenci map elektronicznych, którzy współpracują z producentami aplikacji i sprzętu do nawigacji satelitarnej. Sprawdziliśmy, które systemy GPS cieszyły się największą popularnością wśród klientów na przełomie listopada i grudnia br.

2

Nawigacje do 200 zł

Wśród nabywców tanich zestawów do nawigacji GPS największą popularnością cieszyły się niedrogie urządzenia marek: Goclever, Lark i Manta. 

Największe zainteresowanie wzbudził Goclever NAVIO520 DVR. Urządzenie ma 5" przekątnej ekranu, dotykowy interfejs i pozwala korzystać z map Goclever lub zainstalować inne mapy np.: Automapa. Kierowca może wygodnie korzystać z z nawigacji i jednocześnie z rejestratora samochodowego. NAVIO 520 ma wbudowaną kamerkę drogową, która zapisuje film wraz z informacjami lokalizacyjnymi. Filmy zapisywane są na karcie microSD, warto do nawigacji dokupić kartę o dużej przepustowości

navio-520-dvr

Cena Goclever Navio 520 DVR wynosi 199 zł.

Lark FreeBird 50.3 to niedrogi zestaw do nawigacji z czułym odbiornikiem GPS i 5" ekranem. Zapisane w pamięci urządzenia muzyka i książki audio mogą być przesyłane do samochodowego zestawu audio przez transmiter FM. 

Lark FreeBird 50_3Nawigacja jest sprzedawana z systemem map markowych przez producenta, LarkMap Polska. Cena zestawu w sklepach internetowych wynosi 189 zł

Manta GPS570 Easy Rider Europa ma ekran dotykowy o przekątnej 5", sprzedawana jest z zestawem map Polska i Europa

GPS570_1Manta GPS570 dostępna jest od 169 zł

Waszym zdaniem

tazman00

Dziwi mnie brak Modecoma MX3HD który bije na głowę Manty, goclevery i te urządzenia z wyższej półki.

sonofthebluesky00

Test sponsorowany przez Biedronkę czy Tesco? Bo dziwnym trafem "testowano" tylko marki oferowane przez te markety. Gdzie np. NavRoad?

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.