Nietypowe metody depilacji

Laser, IPL, elektroliza w walce z niechcianymi włoskami

Agnieszka Serafinowicz
Nietypowe metody depilacji

Szpecące, nadmierne owłosienie bywa problemem. Wiedzą o tym nie tylko osoby dotknięte hipertrychozą i hirsutyzmem. W naszym kręgu kulturowym posiadanie gładkich nóg, pach i przedramion stało się nieomal koniecznością. Dotychczas znane mozolne, bolesne lub krótkotrwałe metody usuwania zbędnego owłosienia zastępowane są nowymi, bezbolesnymi i skutecznymi technikami, które warto poznać.

2

Już starożytne Egipcjanki, kobiety niezwykle eleganckie i dbające o swoja urodę, miały wiele sposobów na depilację swojego ciała. Modę i metody przez nie stosowane rozpowszechniono po całym świecie antycznym. Niektóre z tych sposobów przetrwały do dziś. Co prawda z ostrych muszelek czy kamieni nikt już nie korzysta, ale woskowanie (dawniej żywicą i woskiem pszczelim) brzmi bardzo znajomo.

Mroki średniowiecza skrzętnie ukryły nogi i ramiona kobiet, które na wiele lat zaprzestały depilacji mrocznych zakamarków, jednak reklama w amerykańskim czasopiśmie Harper’s Bazaar z 1915r., która przedstawiała młodą kobietę z podniesionymi rękoma, prezentującą ogolone pachy i slogan “Letnia sukienka i współczesny taniec razem wymuszają usuwanie zbędnego owłosienia” przełamały istniejące przez wieki tabu i zapoczątkowały trwającą do dziś, toczoną wszelkimi sposobami wojnę z niechcianymi, szpecącymi włoskami.

Waszym zdaniem

slawni.wegetarianie00

ludzkość łysieje z powodu ocieplenia klimatu=ewolucja kudłatej niehigienicznej małpy:)+depilacja=przyszłość=wszyscy łysi:) Flirt to oszukiwanie też siebie lepiej jak ktoś was lubi za to kim jesteście nie jak wyglądacie a wegetarianki są najsexowniejsze:)od mięsożernych pasztetów,baleronów wolę melony wegetariańskie:)J.Krupa,P.Anderson,B.Bardot,T.Turner=70 lat wygląda na 30=bez smalcu:)nie są jak wieloryby/pasztety tylko jak piękne kwiaty/owoce="jesteś tym co jesz" mięsożercom brakuje wegetariańskich melonów arbuzów i mają kompleks bananka:( chodzi o kuchnię a wam? o anemię z braku witamin z owoców? ubiór to czas i kasa a sex to nie zabawa=ma poważne konsekwencje: dzieci choroby gdyby ludzie uprawiali sex tylko by mieć dzieci z tym z kim chcą je mieć wtedy kiedy mogą i chcą je mieć nie byłoby sierot zdrad rozwodów gwałtów prostytucji aborcji zboczeń

adiorama00

Wreszcie prawidłowy wyjaśnienie znaczenia słowa: epilacja. Dokładnie tak jest a mnie poprawiają w artykułach na "depilacja". A tymczasem moja metoda umożliwia usunięcie włosa razem z cebulką na wieki wieków. Zapraszam do lektury na temat oleju krokoszowego http://www.depilacja-krokosz.eu

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.