Przegląd urządzeń pozwalających zadbać o zdrowie i kondycję

Wiosenne przebudzenie

Aleksandra Święcicka
Przegląd urządzeń pozwalających zadbać o zdrowie i kondycję

Nadeszła już upragniona i długo wyczekiwana wiosna. Czas zadbać o sylwetkę i zrzucić zbędne kilogramy, które są niechcianą pamiątką po długiej i mroźnej zimie. Wagi z pomiarem tkanki tłuszczowej mogą okazać się niezbędnikiem w walce z nadprogramowymi kilogramami. Przydadzą się także krokomierze, które pomogą precyzyjnie ustalić nie tylko długość pokonanego dystansu, ale przede wszystkim liczbę spalonych kalorii. Jeśli ćwiczymy, warto pamiętać, że po długim i intensywnym wysiłku, należy się nam z pewnością chwila odpoczynku i relaksu. O to najlepiej zadbają wszelkiego rodzaju masażery. Poniżej zamieszczamy garść praktycznych porad, które pomogą przebudzić Twoje ciało z zimowego letargu.

1

Waga pod kontrolą

Każdy, kto kiedykolwiek próbował zrzucić zbędne kilogramy, wie, jakie to ciężkie i niewdzięczne zadanie. Dzisiaj możemy odchudzać się znacznie łatwiej, między innymi dzięki kontrolowaniu wagi ciała za pomocą nowoczesnych urządzeń. Współczesne wagi, paradoksalnie, służą nie tylko do pomiaru wagi. Wiele tego typu urządzeń wyposaża się w bardziej zaawansowane funkcje, takie jak: pomiar tkanki tłuszczowej, pomiar tkanki mięśniowej czy pomiar poziomu wody w organizmie.

waga łazienkowa z pomiarem

Dodatkowo mamy możliwość zapisania parametrów nawet kilkunastu użytkowników wagi (wiek, płeć, wzrost, stopień aktywności fizycznej, aktualna waga ciała). Wybierając wagę elektroniczną, warto zwrócić również uwagę na wygląd – modne są motywy kwiatowe i geometryczne, świetnie wyglądają wersje wykonane ze szkła, które mogą stać się ładnym i nowoczesnym elementem dekoracyjnym łazienki.

waga kwiatki

Waszym zdaniem

tss00

Kulturysta optymalny a "złota proporcja" - http://www.stachurska.eu/?p=9837 , polecam. I: Mięsnie - peryferyjne serce - http://www.stachurska.eu/?p=12199 .

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.