Upominki i prezenty

Praktyczne urządzenia i gadżety na prezent

Adam Kwiatkowski
Upominki i prezenty

Każde święto, podczas którego przekazujemy prezenty daje możliwość wyposażenia lubianych znajomych i kochanych członków rodziny w praktyczne upominki. Dzięki tym drobnym dowodom sympatii obdarowana osoba będzie długo pamiętała o darczyńcach. Dobry upominek, ma to do siebie, że jest często używany.

0

Zapomnij o upominkach - bibelotach, są niemodne od wielu lat. Należy mieć nadzieję, że czasy porcelitowych mini wazoników, plastykowych "kurzołapów" i innych śmieci nigdy nie wrócą. Dobrym upominkiem jest książka, np książka do słuchania w samochodzie lub w podróży. Jeżeli stawiamy na praktyczność, warto zastanowić się nad urządzeniami i gadżetami, które nie muszą być bardzo drogie, a będą chętnie używane w domu.

Dla zdrowia i przyjemności, kubek - mikser. W sprzedaży internetowej można znaleźć kubek PowerMixer. można w nim przyrządzić koktajl, wymieszać napój, utrzeć owoce z jogurtem lub dokładnie rozmieszać odżywkę na siłownię. Dzięki przewodowi z końcówką USB można go podłączyć do standardowej ładowarki od telefonu lub do komputera. Naczynie można myć w zmywarce. Cena od 60 zł do 70 zł w sklepach internetowych.

PowerMixer

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.